نمایش تعداد اعضاء شبکه اجتماعی در وردپرس Social Media Followers

همینطور که می دانید یکی از تکنیکهای برندینگ و سئو خارج از سایت فعالیت در شبکه های اجتماعی می باشد تا بدین ترتیب بتوانیم خدمات و یا محصولات سایت مان را به بازدیدکنندگان معرفی نمایید اگر شما هم برای سایت تان در شبکه های اجتماعی فیسبوک ، گوگل پلاس ، نوئیتر ، سایت اشتراک گذاری فیلم یوتیوب و … صفحه ساخته اید می توانید تعداد تعداد کاربران ، اعضاء یا فالور هر صفحه را در قالب وردپرس تان نمایش دهید برای این منظور از افزونه نمایش تعداد اعضاء شبکه اجتماعی در وردپرس Social Media Followers Counter استفاده می کنیم برای معرفی امکانات و آموزش استفاده از افزونه به همراه دانلود آن با روناک وب همراه باشید.

نمایش تعداد اعضاء شبکه اجتماعی در وردپرس Social Media Followers

افزونه وردپرس نمایش تعداد اعضاء شبکه اجتماعی

از مزایای نمایش تعداد فالورهای سایت در شبکه های اجتماعی ترغیب کاربران و بازدیدکنندگان به دنبال کردن یا پسندیدن صفحه در شبکه اجتماعی می باشد. در وردپرس با استفاده از افزونه social media followers می توانیم نعداد افرادی که صفحه مان را پسندیده اند به نمایش بگذاریم. پس از نصب و فعال سازی افزونه با راجعه به بخش ابزارکهای وردپرس و انتخاب ابزارک پلاگین می توانیم تنظیمات آنرا انجام دهیم، تنظیم افزونه بسیار راحت می باشد به اینصورت که آدرس صفحه سایت در facebook ، twitter ، google+ ، youtube و dribbble به همراه متن مورد نمایش برای هر کدام را در فیلدهای مورد نظر وارد و تنظیمات را ذخیره می کنید سپس با مراجعه به سایت می توانید تعداد اعضاء صفحات سایت در شبکه های اجتماعی مورد نظر را مشاهده کنید. اگر در طراحی قالب وردپرس تان امکان ابزارک قرار داده نشده می توانید از کد میانبر استفاده کنید جهت نحوه استفاده از کدهای میانبر مطلب افزونه کد میانبر وردپرس را از روناک وب مطالعه نمایید.

صفحه افزونه در مخزن وردپرس

1,104 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!