اعتبار سنجی ایجکسی افزونه فرم تماس ۷ وردپرس

افزونه فرم تماس ۷ وردپرس محبوب ترین افزونه برای ایجاد فرم تماس در وردپرس است این پلاگین قدرتمند قابلیت تعریف بی نهایت فیلد از انواع مختلف را دارد و می توان با آن هر نوع فرم تماسی را ساخت اگر می خواهید قابلیت حرفه ای اعتبار سنجی ایجکسی را در افزونه ایجاد کنید با روناک وب همراه باشید.
منظور از اعتبار سنجی ایجکسی افزونه فرم تماس ۷ وردپرس چیست ؟ اعتبار سنجی یعنی کاری کنیم تا فیلدهای فرم مقدار درست را داشته باشند به نحوی که با تعیین نوع فیلد وقتی کاربر در حال پر کردن فیلدهای فرم است اگر آدرس ایمیل را اشتباه وارد کرده بود و یا آدرس سایت وارد شده درست نبود هشداری را به کاربر نشان دهد و از او بخواهد تا متن صحیح را وارد کند و یا اگر تعداد کاراکتر فیلد بیشتر از حد مجاز تعریف شده بود در لحظه و آنلاین به صورت ایجکسی ajax پیام هشداری را به کاربر نشان دهد. برای این منظور تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

اعتبار سنجی ایجکسی افزونه فرم تماس 7 وردپرس

افزونه اعتبار سنجی ایجکسی فرم تماس ۷ وردپرس

برای این منظور می توان از افزونه قدرتمند Jquery Validation For Contact Form 7 استفاده کرد این پلاگین با استفاده از جی کوئری قابلیت اعتبارسنجی را در فرم تماس ۷ ایجاد می کند. نحوه کار افزونه به این صورت است که در هنگام ساخت فرم با انتخاب گزینه required field می توان هشدار فیلد اجباری را در صورت عدم پر کردن و رد شدن از فیلد توسط کاربر نمایش داد همچنین در همین بخش با دادن کلاس مورد نظر که یکی از نام های url ، number ، creditcard ، date و … را می گیرد تعیین کنیم که پیام قابل نمایش برای فیلد در صورت وجود خطا چیست. بعد از ساخت فرم با مراجعه بخش تنظیمات افزونه می توان هشدارهای قابل نمایش را تعیین کرد به طور پیشفرض پیام ها انگلیسی هستند که می توانید متن فارسی مورد نظر برای نزدیک به ۲۰ نوع خطا ( حد اکثر و حد اقل مقدار ، فیل مورد نیاز ، فقط عدد ، فقط حرف ، ایمیل ، ادرس سایت و … ) را تعیین کنید . جهت مشاهده آموزش تصویری استفاده از افزونه اعتبار سنجی ایجکسی فرم تماس وردپرس به تب screenshots در صفحه افزونه در مخزن وردپرس مراجعه کنید. صفحه افزونه

1,290 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!