ابزارک نمایش نوشته های دسته ی خاص در وردپرس با افزونه Category Post Widget

یکی از امکانات مفید و کاربردی که از قدیم با وردپرس همراه بوده و باعث شده کار با سایت مخصوصاً چیدمان بخشی از قسمت ها راحت باشه ابزارک ها یا widget می باشد.مخصوصا با امکان “بکش و رها کن” یا Drag & Drop که در نسخه های جدید اضافه شده کار با ابزارک ها بسیار راحت و ساده شده است. ممکن است شما هم در بسیاری از سایت ها به این مورد توجه کرده باشید که در هر بخشی از ابزارک های ساید بار یا ستون کناری و یا پابرگ خود ، مطالب دسته های خاصی از وردپرس را نمایش می دهند و با انتخاب موضوعات خاص در ابزارک ها ، کاربران را در رسیدن بهتر به مطالب مورد نظرشان کمک می کنند . اگر شما هم جزء آن دسته از کاربران هستید که قصد نمایش مطالب یک دسته ی خاص در بخش ابزارک یا ساید بار سایت خود هستید ، با ادامه این مطلب با ما همراه باشید . در این مطلب قصد معرفی افزونه ای را داریم که توسط آن قادر به نمایش مطالب یک دسته ی خاص از سایت ورپرسی خود خواهید بود . افزونه Category Post Widget یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به نمایش مطالب یک دسته ی خاص در بخش ابزارک های سایت خود خواهید بود . این افزونه قابلیت های کاربردی زیادی را به شما ارائه می کند که از جمله ی آنها می توان به قابلیت نمایش عنوان و تصاویر شاخص نوشته ها می باشد . قابلیت تعیین نحوه ی نمایش مطالب ( قدیم به جدید – جدید به قدیم ) ، قابلیت نمایش تعداد دیدگاه های مطلب ، قابلیت نمایش تصویر شاخص مطالب ، قابلیت نمایش تاریخ انتشار ، قابلیت نمایش خلاصه مطلب ، قابلیتلینک کردن سر تیتر ابزارک به آن دسته و … از جمله ویژگی های این افزونه می باشد . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه Category Post Widget همراه باشید .

نمایش مطالب دسته ی خاص در وردپرس با افزونه Category Post Widget

برخی از ویژگی های افزونه Category Post Widget برای وردپرس :

  • قابلیت تعیین تعداد نمایش آخرین پست های یک دسته خاص
  • قرار دادن تصویر بند انگشتی
  • تنظیم ابعاد تصویر بند انگشتی
  • مرتب سازی بر اساس تاریخ و …
  • قابلیت انتخاب نمایش عنوان , توضیحات
  • و …

اگر به دنبال یک افزونه حرفه ای برای نمایش مطالب یک دسته ی خاص در وردپرس هستید ، پیشنهاد ما استفاده از افزونه Category Post Widget می باشد .

 

مشاهده صفحه افزونه Category Post Widget برای وردپرس

80 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!