ساخت صفحه و ابزارک ورود در وردپرس

ساخت صفحه و ابزارک ورود در وردپرس

آیا تا به حال خواسته اید که امکان ورود به وب سایت وردپرسی خود اضافه نمایید؟انتقال کابران به صفحه ی پیشفرض ورود در وردپرس باعث می شود که آن ها پس از ورود به بخش مدیریت وردپرس انتقال یابند که این خیلی گیج کننده و تجربه ی بعدی برای کاربران می باشد و زیاد برای یک وب سایت جذاب نمی باشد.در مقاله ما به شما افزونه ی ساخت صفحه و ابزارک ورود در وردپرس را معرفی خواهیم نمود.

ساخت صفحه و ابزارک ورود در وردپرس

ساخت صفحه و ابزارک ورود در وردپرس

چرا و چه موقع ما به صفحه ی ورود در وردپرس احتیاج داریم؟

به صورت پیش فرض وردپرس کاربران را به صفحه ی پروفایل آن ها در بخش ادمین وردپرس پس از ورود به سایت هدایت می کند.در وب سایت های وردپرسی که اعضا گرفته می شود همه ی کاربران احتیاج به بخش داشبورد را ندارند.درحقیقت خیلی از کاربران بعد از ورود به وب سایت و دیدن صفحه ی پیشخوان وردپرس کمی گیج خواهند شد.امکان ایجاد صفحه ی ورود در وب سایت باعث افزایش تجربه ی کاربری می شود که ما به اختصار به آن UX هم می گوییم.

اضافه کردن صفحه ی ورود در وردپرس

برای اضافه کردن صفحه ی ورود در وردپرس ابتدا به نصب و فعال سازی افزونه ی Theme My Login نیاز دارید که آن را می توانید در مخزن وردپرس مشاهده نمایید. برای اطلاعات بیشتر جهت نصب و فعال سازی افزونه های وردپرسی به مقاله آموزش نصب افزونه در وردپرس مراجعه نمایید.

پس از فعال سازی افزونه افزونه برای شما برگه های ورود-خروج-فراموشی رمز و ثبت نام را به صورت خودکار می سازد.

صفحات ساخته شده توسط افزونه ی Theme My Login

صفحات ساخته شده توسط افزونه ی Theme My Login

شما می توانید به سادگی این برگه هارا در مرورگر خود مشاهده نمایید تا این فرم هارا به صورت زنده از وب سایت خود بازبینی نموده.

ساخت فرم ورود در وب سایت وردپرس

ساخت فرم ورود در وب سایت وردپرس

افزونه ی Theme My Login احتیاج به تنظیمات خاصی ندارد ولی اگر شما نیاز به تنظیماتی برای پیکربندی افزونه در وب سایت داشتید کافی است از بخش پیشخوان وردپرس برروی TML  رفته تا وارد بخش تنظیمات افزونه شوید.

تنظیمات افزونه ی صفحه و ابزارک ورود در وردپرس

تنظیمات افزونه ی صفحه و ابزارک ورود در وردپرس

اضافه کردن فرم ورود در ابزارک های وردپرس

افزونه ی Theme My Login دارای ابزارک هایی برای نمایش فرم ورود و ثبت نام در بخش سایدبار وب سایت می باشد.شما می توانید این ابزارک هارا در سایدبار خود اضافه نموده و به کاربران خود امکان ورود به وب سایت را در هر بخش را ایجاد کنید.

برای این کار کافی است از بخش پیشخوان برروی نمایش رفته و پس از آن به قسمت ابزارک ها در منوی کشویی بروید.بعد از ورود به بخش ابزارک ها کافی است ابزارک Theme My Login را به سایدبار وب سایت خود اضافه نمایید.

ابزارک ثبت نام و ورود به سایت وردپرس

ابزارک ثبت نام و ورود به سایت وردپرس

1,160 بازدید ۴ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
 1. خیلی ممنون دست شما درد نکنه

 2. سجاد می گه:
  14:46 مورخه 12 مارس 17

  ممنونم از راهنماییتون
  خیلی برام مفید بود
  با تشکر فراوان

  • نژند می گه:
   14:21 مورخه 23 مارس 17

   خواهش می کنم
   موفق باشید

 3. مهناز می گه:
  08:42 مورخه 03 فوریه 18

  واقعا خیلی ممنون ، کلافه شده بودم تا اینکه به این پست شما برخوردم.

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!