کار با ویژگی های افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

کار با ویژگی های افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

کار با ویژگی های افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

کار با ویژگی های افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

در ادامه آموزش افزونه ووکامرس در خدمت شما هستیم با کار با ویژگی های افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

اگر به دنبال طراحی قالب وردپرس برای وب سایت فروشگاهی خود هستید می توانید از طریق صفحه ثبت سفارش طراحی قالب وردپرس درخواست خود را ثبت کنید.

در ابتدا یه توضیح در رابطه با ویژگی ها و کلا کاربرد آن در فروشگاه اینترنتی را برای شما خواهیم گفت سپس نحوه ی کار با آن را توضیح خواهیم داد.

ویژگی های در اصل برای فروشگاه هایی کاربرد دارد که برای محصول خود خصوصیات مختلفی مد نظر قرار داده اند.به عنوان مثال یک گوشی تلفن همراه که در بخش

آموزش دسته بندی محصولات در افزونه ووکامرس به نحوه ی ساخت دسته بندی محصولات پرداختیم دارای انواع ویژگی می باشد.

ویژگی ها نظیر رنگ – اندازه صفحه – حافظه – دوربین عکاسی – پردازنده و خیلی چیز های دیگری را دارد که ما در این قسمت به یک مورد آن ها می پردازیم.

از دیگر کاربرد ویژگی ها این است که کاربران می توانند با استفاده از آن ها محصول مورد علاقه خود را از وب سایت شما مشاهده و در آخر خریداری نمایند.بدین صورت که شما با استفاده از فیلتر محصولات یا همان فیلتر ویژگی ها می توانید محصولات خاص را به بازدید کنندگان وب سایتتان نمایش دهید و حتی در هنگام سفارش هم با توجه به ویژگی مد نظر محصول را به کاربر خود بفروش برسانید.

ورود به بخش ویژگی ها

همانند بخش دسته بندی ها و برچسب ها کافی است از بخش پیشخوان وردپرس بر روی محصولات رفته و از منوی کشویی باز شده برروی ویژگی ها کلیک نمایید. در تصویر زیر می توانید مراحل دسترسی به بخش ویژگی ها را مشاهده نمایید.

کار با ویژگی های افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

کار با ویژگی های افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

پس از ورود به صفحه ویژگی ها ابتدا نام آن را انتخاب نمایید به عنوان نمونه ما در این جا رنگ را برای نام ویژگی انتخاب می نماییم.سپس نامک آن را به صورت لاتین وارد می نماییم به عنوان نمونه کلمه color را تایپ نموده تیک بایگانی را زده ودر مرحله آخر برروی افزودن ویژگی کلیک می نماییم تا ویژگی مورد نظر ساخته شود.

کار با ویژگی های افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

کار با ویژگی های افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

پس از ساخت ویژگی از بخش روبرویی برروی آیکن چرخ دنده (پیکربندی شرایط و مقررات) کلیک نمایید تا وارد صفحه شرایط و مقررات شوید.

در صفحه ی باز شده شما می توانید شرایط خود را که همان انواع مختلف می باشد را برای ویژگی مورد نظر تعریف نمایید به عنوان مثال برای ویژگی رنگ انواع مدل یا همان شرط را داریم برای نمونه رنگ مشکی سفید قهوه ای طلایی نقره ای و هر رنگی که در محصولات شما استفاده می شود را می توانید در قسمت نام وارد نمایید.

بخش نامک را هم بهتر است به صورت لاتین وارد نموده و اگر ویژگی شما زیر دسته ی ویژگی دیگر می باشد که مادر آن را انتخاب نمایید در غیر این صورت فیلد مادر را بر روی هیچ کدام قرار دهید و پس از تکمیل فیلد ها برروی افزودن ویژگی تازه خود کلیک نمایید تا وارد بخش ویژگی ها شود.

vijegi3

در مقالات بعدی استفاده از ویژگی های ساخته شده در فروشگاه ساز ووکامرس به صورت کامل توضیح خواهیم داد.پس با ما همراه باشید.

713 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!