برترین مطالب وردپرس بر اساس لایک کاربران + امتیاز به دیدگاه

برچسبها:

یکی از بخشهایی که در هنگام طراحی قالب وردپرس معمولا در ستون کناری پوسته نمایش داده میشود بلوک مطالب محبوب یا برترین مطالب سایت می باشد، برای پیاده سازی این قابلیت در اکثر مواقع مطالب دارای بیشترین بازدید به عنوان نوشته محبوب شناخته می شوند که شاید اینگونه طبقه بندی چندان هم دقیق نباشد از اینرو میتوان برترین مطالب وردپرس بر اساس لایک کاربران و پسندین یا امتیاز ستاره ای نوشته را جایگزین تعداد بازدید کرد. علاوه بر این قابلیت میتوان فیلد امتیاز ستاره ای دادن کاربر به مطلب شبیه بخش نقد و بررسی ووکامرس را برای نظرات وردپرس نیز ایجاد کرد طوریکه بازدیدکنندگان در هنگام ثبت نظرشان بتوانند امتیاز خود را به مطلب انتخاب کنند. در این مطلب از روناک وب دو افزونه کاربردی برای ایجاد قابلیتهای گفته شده معرفی می شود که می توانید از آنها برای حرفه ای تر شدن وب سایت وردپرسی تان استفاده کنید پس تا انتها همراه روناک وب باشید.

برترین مطالب وردپرس بر اساس لایک کاربران و امتیاز به دیدگاه

افزونه نمایش برترین مطالب وردپرس بر اساس لایک و امتیاز ستاره ای

توسط افزونه Multi Rating میتوان علاوه بر نمایش مطالب محبوب بر اساس امتیاز کاربران امکان تعریف سه نوع امتیازدهی مختلف ( ثبت امتیاز به مطلب توسط انتخاب عدد از منو دراپ داون، انتخاب ستاره ای امتیاز نوشته یا انتخاب امتیاز پست از لیست دکمه رادیویی) را توسط کد میانبر تعریف کرد. برخی از ویژگی های افزونه عبارتند از:

 • نمایش برترین مطالب لایک شده توسط ابزارک و شورت کد
 • دارای نمودار آنالیز و نمایش آمار تعداد مطالب امتیاز داده شده
 • امکان ایجاد محدودیت برای کاربران در ثبت امتیاز
 • قابلیت بروز کردن امتیاز داده شده به کاربرانی که وارد سایت شده اند
 • امکان دریافت ایمیل و مشخصات کاربر در فرم ثبت امتیاز مطلب
 • قابلیت نمایش انگشت به جای ستاره برای رای دادن به مطلب
 • امکان ثبت امتیاز ستاره ای به دیدگاه ها
 • قابلیت اختصاص استایل دلخواه به ابزارک و کد میانبر نمایش برترین مطالب
 • و …

اگر نمی خواهید از افزونه استفاده کنید می توانید توسط کد نمایش مطالب پربازدید وردپرس بجای لایک از بازدید نوشته برای ایجاد بخش برترین مطالب استفاده کنید.

افزونه امتیاز ستاره ای به دیدگاه وردپرس

اگر با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس کار کرده باشید حتما با سیستم نقد و بررسی یا ثبت نظر برای محصول آن برخورد داشته اید، برای ثبت دیدگاه یا بررسی محصول کاربر علاوه بر مشخصات و آدرس پست الکترونیکی باید امتیازی که به کالا می دهد را توسط امتیازدهی ستاره ای تعیین کند و بعد نظرش را ثبت کنید. می توان چنین قابلت کاربردی را توسط افزونه Comment Rating Field Plugin برای دیدگاه های وردپرس ایجاد کرد. پس از نصب و فعال سازی فیلدی برای انتخاب ستاره که نشان دهنده امتیاز کاربر به مطلب می باشد در فرم ارسال نظر اضافه می شود. این افزونه را نیز می توانید در کنار پلاگین برترین مطالب وردپرس بر اساس لایک استفاده کنید تا سیستم امتیازدهی حرفه ای ایجاد کنید.

1,597 بازدید ۲ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
 1. بهزاد می گه:
  13:42 مورخه 26 مارس 16

  میخوام مطالبم توی گوگل و بینگ ستاره دار نشون داده بشه! با این افزونه میتونم این کارو انجام بدم؟

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!