افزونه ارسال ایمیل به کاربران وردپرس از طریق پیشخوان Email Users

یکی از قابلیتهای وردپرس امکان عضویت کاربران و بازدیدکنندگان سایت در آن می باشد از این امکان می توان جهت ایجاد محدودیت برای اشخاصی که در سایت عضو نیستند استفاده کرد تا بتوانند برای دریافت برخی خدمات مانند مشاهده مطلبی خاص و یا نوشتن دیدگاه و … عضو شوند اگر در سایت تان امکان عضویت وردپرس را فعال کرده اید و دارای اعضاء زیادی هستید و قصد ارسال پست الکترونیکی برای آنها را دارید می توانید از افزونه ارسال ایمیل به کاربران وردپرس از طریق پیشخوان وردپرس Email Users استفاده کنید در این مطلب از روناک وب قصد معرفی این پلاگین کاربردی را داریم پس تا پایان همراه ما باشید.

افزونه ارسال ایمیل به کاربران وردپرس از طریق پیشخوان Email Users

افزونه ارسال ایمیل به اعضاء سایت وردپرسی

دلایل مختلفی جهت ارسال ایمیل به اعضای سایت وجود دارد مثلا ممکن است بخواهیم مراسم ملی یا مذهبی خاصی را تبریک بگوییم و یا امکان دارد قصد انتقال سرور میزبانی سایت را داشته باشیم در این حالت با ارسال پیام به تمام کاربران از آنان می خواهیم تا زمان انتقال کامل سرور سایت فعالیت نداشته باشند. حتی برای ارسال پیام های تبلیغاتی می توان از پلاگین ارسال ایمیل به کاربران وردپرس استفاده کرد که البته ما توصیه نمی کنیم! از استفاده های دیگر افزونه امکان ارسال خبرنامه می باشد همچنین کاربران نیز می توانند برای یکدیگر پیغام ارسال کنند، نحوه کار با افزونه ساده و راحت می باشد پس از نصب و فعال سازی با مراجعه به منو آن می توانید لیستی از کاربران را ایجاد کنید تا برای آنها پیام بفرستید.  ادرس افزونه در مخزن وردپرس

اگر نمی خواهید کاربران در سایت عضو شوند اما می خواهید از بروز رسانی سایت و ارسال مطلب جدید باخبر شوند می توانید با استفاده از افزونه خبرنامه فارسی وردپرس که در روناک وب معرفی کرده ایم سیستم اطلاع رسانی از به روز شدن سایت وردپرسی راه اندازی کنید.

2,237 بازدید ۲ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
  • امیر نژند می گه:
   ۱۴:۴۶ مورخه ۱۰ تیر ۹۶

   سلام
   ممنون

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!