افزونه لایک نظرات وردپرس برای پسندیدن و دیسلایک دیدگاه

تا کنون افزونه های زیادی برای تعامل با کاربر در وردپرس بوجود آمده اند پلاگین هایی برا ایجاد قابلیت پسندیدن و یا نپسندیدن مطلب و دیدگاه و یا ایجاد نظرسنجی در سایت از این دست افزونه ها هستند در این مطلب از روناک وب قصد معرفی افزونه لایک نظرات وردپرس برای ایجاد امکان پسندیدن like و دیسلایک dislike یا نپسندیدن دیدگاه ها توسط کاربران را داریم. پیش از این در مطلبی افزونه لایک فیس بوک در وردپرس را معرفی کردیم که برای افزودن دکمه لایک به مطالب و برگه ها کاربرد داشت که دو حالت پسندیدن به شکل انگشت شصت و قلب را دارا بود. برای مشاهده توضیحات و امکانات افزونه لایک نظرات وردپرس با روناک وب همراه باشید.

افزونه لایک نظرات وردپرس برای پسندیدن و دیسلایک دیدگاه

ایجاد امکان پسندیدن دیدگاه با افزونه لایک نظرات وردپرس

از بهترین و محبوبترین پلاگینهای بایک مطالب و دیدگاه ها در وردپرس افزونه Like Dislike Counter می باشد که توسط آن می توان تقریبا در تمام بخشهای وردپرس مانند: دیدگاه ها، نوشته و برگه ، صفحه بایگانی مطلب ، نوشته یا پست سفارشی وردپرس و … قابلیت ثبت like و dislike را فراهم کرد. می توان تعیین کرد که ایکونهای می پسندم و نمی پسندم به شکل دست باشند و یا ایکون قلب داشته باشند همچنین امکان انتخاب ایکونهای متفاوت نیز وجود دارد. نحوه فعال سازی و کار با افزونه بسیار راحت می باشد به نحویکه پس از نصب افزونه با مراجعه به برگه تنظیمات آن می توانید تعیین کنید که در چه بخش و چه موقعیتهایی دکمه های لایک و دیس لایک نمایش داده شوند همچنین امکان استفاده از توابع php برای قرار دادن دکمه ها در محل مورد نظر از قالب وردپرس نیز وجود دارد. مراحل ثبت پسندها به صورت Ajax آژاکس صورت می گیرد تا نیازی به بارگذاری مجدد صفحه نباشد حتی امکان تعیین متن و کلماتی که برای دکمه ها نمایش داده می شوند نیز وجود دارد. صفحه افزونه Like Dislike Counter در مخزن وردپرس

1,323 بازدید ۲ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
 1. بهزاد می گه:
  14:18 مورخه 26 مارس 16

  این افزونه برای نمایش در گوگل و بینگ هم کاربرد داره؟

  • روناک وب می گه:
   07:59 مورخه 27 مارس 16

   خیر این افزونه مربوط به لایک کردن نظرات وردپرس هست و ربطی به مطالب نداره.

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!