کد نمایش تعداد کل دیدگاه و نظرات وردپرس تابع wp_count_comments

اگر می خواهید بدون استفاده از افزونه آمار کلی تعداد دیدگاه و مطالب وردپرس را به بازدیدکنندگان نمایش دهید می توانید از توابع wp_count_posts و
wp_count_comments وردپرس استفاده کنید این دو تابع بجز آمار بازدید و کاربران آنلاین تمام اطلاعات دیگر مربوط به وردپرس تان را در اختیار کاربران قرار می دهند پیش از این در مطلب کد نمایش تعداد کل نوشته و برگه وردپرس نحوه کار با تابع wp_count_posts را آموزش دادیم در این مطلب از روناک وب قصد داریم با استفاده از تابع wp_count_comments تعداد دیدگاه های تایید شده وردپرس ، نظرات در انتظار تایید ، دیدگاه شناخته شده به عنوان اسپم و موجود در بخش اسپم وردپرس و تعداد نظر حذف شده که به سطل زباله Trash منتقل شده و هنوز به طور کلی حذف نشده اند را در قسمتی از قالب وردپرس مان نمایش دهیم، همراه ما باشید.

کد نمایش تعداد کل دیدگاه و نظرات وردپرس تابع wp_count_comments

کد نمایش تعداد کل دیدگاه و نظرات وردپرس

با استفاده از کدهای زیر می توانید تمام دیدگاه های موجود در وردپرس تان با هر نوعی را نمایش دهید همچنین خطر آخر کد تمام دیدگاه ها را نمایش می دهد، برای استفاده از آن کد را در محل مورد نظر از قالب وردپرس تان کپی کنید.

<?php $comments_count = wp_count_comments(); echo "وضعیت دیدگاه های سایت "; echo "دیدگاه های در انتظار تایید مدیریت: " . $comments_count->moderated . "
"; 
echo "دیدگاه های پذیرفته شده: " . $comments_count->approved . "
";
echo "دیدگاه های شناخته شده به عنوان هرزنامه: " . $comments_count->spam . "
";
echo "دیدگاه های موجود در سطل زباله: " . $comments_count->trash . "
";
echo "تمام دیدگاه ها: " . $comments_count->total_comments . "
";
?>

اگر نمی خواهید برخی از موارد مانند دیدگاه های سطل زباله و اسپم را نمایش دهید تنها کافیست کد مربوط به آنرا پاک کنید!
استفاده از کد نمایش تعداد کل دیدگاه و نظرات وردپرس به همراه کد نمایش تعداد نوشته ها و برگه ها می تواند اطلاعات کاملی از وضعیت سایت تان در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد به طوریکه نیاز به افزونه هایی که معمولا باعث افزایش مصرف منابع سرور می شوند نباشد.

1,191 بازدید ۴ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!