کد لینک کوتاه مطالب وردپرس WordPress Shortlink

تقریبا تمامی سایتهایی که به بهینه و سئو بودن مطالب خود اهمیت می دهند از پیوند یکتای پیش فرض سیستم مدیریت محتوا استفاده نمی کنند زیرا لینکهای تولید شده با این روش برای موتورهای جستجو و کاربران نامفهوم هستند و معمولا از شناسه یا id هر مطلب یا برگه توسط cms برای نمایش آن استفاده می شود. پیش از این بهترین پیوند یکتا وردپرس را از نظر سئو معرفی کرده ایم تنها عیب لینکهای ساخته شده به این روش طولانی شدن و افزایش تعداد کاراکترها جهت اشتراک گذاری در انجمن یا از طریق ایمیل و تلگرام می باشد، جهت رفع این عیب می توان از کد لینک کوتاه مطالب وردپرس WordPress Shortlink استفاده کرد. همینطور که می دانید با تغییر پیوند یکتا هنوز هم ساختار پیش فرض پیوند برای تمام اجزاء وردپرس (مطالب، دسته بندی، برچسب، برگه و …) قابل استفاده است و میتوان با بهره گیری از آن لینکهای کوتاه هر مطلب یا دسته بندی موضوعی را ایجاد کرد. برای معرفی و آموزش استفاده از کد با روناک وب همراه باشید.

کد لینک کوتاه مطالب وردپرس WordPress Shortlink

کد لینک کوتاه مطالب وردپرس

از مزایای ایجاد و نمایش پیوند کوچک شده نوشته ها میتوان به امکان اشتراک گذاری راحت تر مطالب در شبکه های اجتماعی، ایمیل یا ارسال برای دوستان از طریق تلگرام اشاره کرد همچنین به خاطر سپاری آدرس مطلب نیز راحت تر می شود چون تنها نیاز به دانستن id پست می باشد. اگر می خواهید پوسته ای حرفه ای تر داشته باشید می توانید علاوه بر لینک کوتاه، با استفاده از کد لینک نوشته قبلی و بعدی وردپرس را نیز نمایش دهید. جهت توضیحات بیشتر و مشاهده نمونه کدها به ادرس the shortlink مراجعه کنید. برای این منظور می توان از دو روش استفاده کرد، یکی تابع the_shortlink که به طور خودکار پیوند و متن را ایجاد می کند و روش بعدی استفاده از id پست، در این مطلب از شناسه نوشته و کد زیر در ادامه مطلب فایل single.php در بعد یا درون حلقه wordpress استفاده میکنیم.

<?php echo get_bloginfo('url')."/?p=".$post->ID; ?>
2,090 بازدید ۴ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
 1. امیر می گه:
  01:09 مورخه 11 اکتبر 16

  کد مهمی بود ممنون

 2. foreyat می گه:
  14:11 مورخه 07 فوریه 17

  ممنون عالی بود استفاده کردم

  • نژند می گه:
   14:28 مورخه 23 مارس 17

   خواهش می کنم

 3. مارشال می گه:
  17:49 مورخه 09 اکتبر 17

  خیلی دنبالش بودم . ممنون

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!