کد نمایش پرفروش ترین محصولات ووکامرس – کالاهای دارای بیشترین خرید

اگر توسط وردپرس و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس سایت فروشگاهی راه اندازی کرده اید می توانید در هنگام طراحی قالب وردپرس و ووکامرس اختصاصی مدنظرتان بخشی را برای نمایش پرفروش ترین محصولات ووکامرس اختصاص دهید تا کاربران و بازدیدکنندگان را به خرید بیشتر کالاهای اصلی سایت تان ترغیب کنید در این مطلب از روناک وب قصد معرفی قطعه کد نمایش پرفروش ترین محصولات ووکامرس یا کالاهای دارای بیشترین خرید را داریم پس با ما همراه باشید.

کد نمایش پرفروش ترین محصولات ووکامرس

کد نمایش پرفروش ترین محصولات ووکامرس بدون افزونه

معمولا بخش نمایش کالاهایی که بیشترین خرید را دارند در ستونهای کناری سایت و به همراه تصویر شاخص و عنوان محصول می باشد که می توانید تعداد بازدید و امتیاز کاربران به محصول را نیز تنها با قرار دادن تابعه آن در حلقه ی کوئری و به جای تابع woocommerce_get_template_part نمایش دهید همچنین با تغییر مقدار posts_per_page تعداد مطالب مورد نمایش را تنظیم کنید.

<?php
$args = array(
  'post_type' => 'product',
  'posts_per_page' => 10,
  'meta_key' => 'total_sales',
  'orderby' => 'meta_value_num',
);
$loop = new WP_Query( $args );
if ( $loop->have_posts() ) {
  while ( $loop->have_posts() ) : $loop->the_post();
    woocommerce_get_template_part( 'content', 'product' );
  endwhile;
} else {
  echo __('محصولی موجود نیست');
}
wp_reset_postdata();
?>

اگر محصولی برای نمایش وجود نداشته باشید پیام محصولی موجود نیست نمایش داده می شود که می توانید به جای پیام هشدار تابع دیگری را فراخوانی کنید و مثلا جدیدترین محصولات را نمایش دهید.
یکی دیگر از پلاگینهای فروشگاه ساز وردپرس افزونه دانلود به ازای پرداخت edd که مخفف عبارت easy digital downloads است می باشد، این افزونه برای راه اندازی سایت فروش محصولات مجازی مناسب می باشد اگر توسط edd فروشگاه راه اندازی کرده اید می توانید توسط کد نمایش پرفروش ترین محصولات edd این قابلیت را در سایت تان ایجاد کنید.

2,539 بازدید ۷ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!