کد نمایش مطالب نوشته شده امروز به همراه تعداد پست منتشر شده روز

یکی از نکات سئو و بهینه سازی سایت به روز رسانی منظم وب سایت و تولید محتوا می باشد اگر از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت تان استفاده می کنید می توانید با استفاده از کد نمایش مطالب نوشته شده امروز مطالبی را که در طول روز و ۲۴ ساعت گذشته نوشته اید را نمایش دهید این بخش از سایت با شروع روز جدید بروز می شود و مطالب همان روز را نمایش می دهد همچنین می توانید در بخش آمار سایت تان تعداد پست منتشر شده روز را نمایش دهید. در این مطلب از روناک وب قصد معرفی کد نمایش مطالب نوشته شده امروز به همراه تعداد پست منتشر شده روز در وردپرس را داریم پس تا پایان همراه روناک وب باشید.

کد نمایش مطالب نوشته شده امروز در وردپرس

کد نمایش مطالب نوشته شده امروز

برای نمایش عنوان مطالب روز کدهای زیر را در محل مورد نظر از قالب وردپرس تان کپی کنید. اگر می خواهید الاوه بر عنوان از تصویر شاخص ، چکیده یا خلاصه مطلب و … استفاده کنید تنها کافیست توابع مورد نیاز را در داخل حلقه کوئری زیر قرار دهید.<ul>
<?php $current_day = date('j'); query_posts('day='.$current_day); if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>


<li><a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a></li>


<?php endwhile; endif; ?>
</ul>


کد نمایش تعداد مطالب نوشته شده امروز در وردپرس

برای نمایش تعداد مطالبی که در ۲۴ ساعت گذشته نوشته و منتشر کرده اید کد زیر را در محل مورد نظر کپی کنید. این کار باعث جلب توجه بیشتر بازدیدکنندگان به مطالب سایت می شود.

<?php $today = date("Y-m-d H:i:s"); $daysago = date("Y-m-d H:i:s",strtotime(date('Y-m-j H:i:s')) - (1 * 24 * 60 * 60)); $numposts = $wpdb->get_var("SELECT COUNT(*) FROM $wpdb->posts WHERE post_status = 'publish' AND post_date BETWEEN '$daysago' AND '$today'");
if ($numposts >0) {
echo $numposts.' مطلب امروز منتشر شده است';
} else {
echo "هیچ مطلبی امروز ارسال نشده است";
?>

در کد بالا در صورتی که هیچ مطلبی در طول روز و ۲۴ ساعت قبل منتشر نکرده باشید پیام هیچ مطلبی امروز ارسال نشده است نمایش داده می شود در غیر انصورت تعداد مطالب نمایش داده می شود. پیش از این در روناک وب نحوه نمایش تعداد نوشته ، دیدگاه و برگه های وردپرس توسط کد و بدون استفاده از افزونه را معرفی کردیم که می توانید با مراجعه به بخش قطعه کدهای وردپرس از آنها نیز استفاده کنید.

3,313 بازدید ۷ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
 1. ساسان می گه:
  ۱۳:۳۱ مورخه ۰۹ اسفند ۹۴

  سلام استاد سپاس از بابت مطلب مفیدتون؛ سوال داشتم راجبه اینکه چطور میتونم یک تک نوشته یا یک عکس یا حالا هر ایتمی رو فقط یک بار برای کاربرا نمایش بدم مثلا فقط یک بار با یه آی پی دیده بشه…
  ممنون

  • روناک وب می گه:
   ۱۴:۵۲ مورخه ۰۹ اسفند ۹۴

   سلام ، استاد نیستم. خوشحالم روناک وب و مطالبش براتون مفید بوده . برای سوالتون باید از کوکی ها در وردپرس استفاده کنید. از بخش جستجو روناک وب دنیال عبارت کوکی وردپرس بگردید مطلبی در این باره نوشته شده که میتونه کمک تون کنه. موفق باشید

   • ساسان می گه:
    ۱۵:۰۸ مورخه ۰۹ اسفند ۹۴

    استاد سرچ کردم دوتا مطلب اومد اما متاسفانه نتونستم به نتیجه برسم شما قطعه کدی دارین که بدونه دق دقه به این بهم دست پیدا کنم؟
    مثلا یه نوشته میزارم بالای سایت تو اون قطعه کد و فقط یک بار نشون بده برای هر آپی

 2. ساسان می گه:
  ۱۵:۲۶ مورخه ۰۹ اسفند ۹۴

  من مطلبی که زحمتش رو کشیده بودین رو پیدا کردم اما من میخوام از پلاگین استفاده نکنم اگیر امکانش هست کدی رو پیشنهاد بدین لطفا استاد.

  • روناک وب می گه:
   ۱۵:۳۰ مورخه ۰۹ اسفند ۹۴

   ساده ترین روش ممکن استفاده از افزونه است که هیچ عیبی هم نداره چون تنها کوکی سط میشه می تونید با جستجو در منابع انگلیسی زبان کدها مربوط رو پیدا کنید.

   • ساسان می گه:
    ۱۵:۴۶ مورخه ۰۹ اسفند ۹۴

    من قصد دارم یه نتفکیشن بار مثل مال فیسبوک بسازم با css طراحیشم مشکل ندارم میخوام کاری بکنم که مثلا یوزر میاد داخل سایت ۳ تا ۴تا رخداد اخیر رو تو اون باکس بزارم دقیقا مثل فیسبوک که با کلیک بر روش حالا بره تو ادامه و فقط یک بار بتون اون نتیفیکیشنهارو ببینه دقیقا مثل فیسبوک با افزونه ها اون آزادی رو ندارم شما چی پیشنهاد میدین جناب کیانوش؟

    • روناک وب می گه:
     ۱۵:۵۵ مورخه ۰۹ اسفند ۹۴

     میتونید از افزونه های Live Notification استفاده کنید یا با کدنویسی طراحیش کنید.

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!