نمایش تصویر بند انگشتی در خوراک فید rss وردپرس

فید rss یا خوراک هر سایت محلی برای نمایش جدیدترینهای ان سایت می باشد به عنوان مثال به دنبال کردن فید اصلی سایت می توانید جدیدترین مطالب آن سایت را مشاهده کنید و یا با دنبال کردن خوراک rss بخش دیدگاه ها ، دسته بندی ها و … می توانید جدیدترین دیدگاه ها و طمالب افزوده شده به دسته بندی خاصی را مشاهده کنید. در وردپرس با مراجعه به بخش تنظیمات و بعد صفحه خواندن می توانید تعداد مطالب مورد نمایش در خوراک فید rss را تعیین کنید همچنین امکان تنظیم نمایش تمام مطلب و یا خلاصه ای از نوشته نیز موجود می باشد که پیشنهاد می کنیم این بخش را بر روی نمایش خلاصه پست در فید تنظیم کنید تا سایتهای خبرخوان که عمدتا از فید سایت برای جمع آوری مطالب استفاده می کنند نتوانند تمام مطالب تان را کپی کنند پس از انجام تنظیمات فید وردپرس جدیدترین نوشته های سایت تان در خوراک نمایش داده می شوند حال اگر قصد دارید این بخش را حرفه ای تر کنید می توانید با استفاده از نمایش تصویر بند انگشتی در خوراک فید rss وردپرس برای هر لینک ار اس اس جلوه ویژه ای به این بخش بدهید برای نمایش تصویر شاخص در خوراک وردپرس با روناک وب همراه باشید.

نمایش تصویر بند انگشتی در خوراک فید rss وردپرس

کد افزودن و نمایش تصویر بند انگشتی در خوراک وردپرس

برای افزودن این قابلیت به وردپرس قطعه کد زیر را در فایل functions.php قالب وردپرس کپی کنید توجه داشته باشید که قبل از استفاده از کد نمایش تصویر بند انگشتی در فید وردپرس ابتدا از فایل فانکشن قالب تان نسخه پشتیبان تهیه کنید .

<?php function wpfme_feed_post_thumbnail($content) { global $post; if(has_post_thumbnail($post->ID)) {
		$content = '' . $content;
	}
	return $content;
}
add_filter('the_excerpt_rss', 'wpfme_feed_post_thumbnail');
add_filter('the_content_feed', 'wpfme_feed_post_thumbnail');
?>

پس از قرار دادن کد می توانید با مراجعه به صفحه فید سایت تان تغییرات را مشاهده کنید. پیش از این نحوه نمایش مطالب سایت دیگر در وردپرس از طریق فید rss را آموزش داده بودیم که می توانید از آن نیز استفاده نمایید.

3,697 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!