کد رنگ فلت شبکه های اجتماعی برای طراحی رابط کاربری

در هنگام طراحی رابط کاربری سایت در سبک فلت همانند اکثر سایتهایی که دارای طراحی فلت هستند می توان برای زیباتر شدن سایت از کد رنگ فلت شبکه های اجتماعی برای هاور آیکون شبکه اجتماعی استفاده کرد اینکار باعث زیباتر شدن هرچه بیشتر سایت می شود در این مطلب قصد معرفی کد رنگ فلت hex و rgb شبکه های اجتماعی فیسبوک ، توئیتر ، گوگل پلاس ، تلگرام ، اینستاگرام ، لاین ، لینکدین و … را داریم تا بتوانید در طراحی های تان مورد استفاده قرار دهید پس تا پایان همراه ما باشید.

کد رنگ فلت شبکه های اجتماعی برای طراحی رابط کاربری

کد رنگ فلت rgb و hex شبکه های اجتماعی

این مجموعه شامل کد رنگ شبکه های اجتماعی : فیسبوک ، گوگل پلاس ، توئیتر ، لینکدین ، کد رنگ اینستاگرام ، یوتیوب ، واتس آپ ، پینترست ، ویمو vimeo ، تامبلر ، کد رنگ فلیکر ، دراپ باکس ، اسنپ چت ، وین و … می باشد که در دو نوع hex و rgb آماده و در تصویر زیر مشخص گردیده است.

کد رنگ فلت rgb و hex شبکه های اجتماعی

الاوه بر آیکون شبکه های اجتماعی می توان از این کدهای رنگ برای طراحی رابط کاربری در سبک فلت نیز استفاده کرد پیش از این چند آیکون فلت شبکه های اجتماعی را در روناک وب معرفی کردیم که می توانید از آنها نیز استفاده کنید.

8,712 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!