افزودن تولتیپ به متن نوشته وردپرس Keywords Tooltip Generator

تولتیپ چیست؟ وقتی روی متنی هاور می کنیم ( موس را روی متن و کلمات نگه میداریم ) اطلاعاتی در پنجره ای پاپ آپ به صورت ایجکسی نمایش داده می شود که می تواند شامل متن ، تصویر و فیلم ، آدرس ایمیل، لینک و … باشد به این قابلیت تولتیپ می گویند. در هنگام طراحی قالب وردپرس و طراحی سایت می توان با استفاده از افزونه جی کوئری قابلیت تولتیپ را ایجاد کرد که البته برای استفاده در مطالب و نوشته های وردپرس استفاده از افزونه جی کوئری بسیار دشوار می باشد به همین دلیل می توانیم برای افزودن تولتیپ به متن نوشته وردپرس از افزونه قدرتمند Keywords Tooltip Generator استفاده کنیم با بهره گیری از این پلاگین قدرتمند با دارا بودن امکانات فوق العاده می توان مطالب حرفه ای تری نوشت. جهت معرفی امکانات و آموزش استفاده از قابلیت افزودن تولتیپ به متن نوشته وردپرس با روناک وب همراه باشید.

افزودن تولتیپ به متن نوشته وردپرس Keywords Tooltip Generator

افزودن تولتیپ به متن نوشته وردپرس

اگر بخواهیم مثالی برای نحوه نمایش اطلاعات در تولتیپ بزنیم سایت دی جی کالا بهترین مثال خواهد بود وقتی در بخش توضیحات محصول دی جی کالا بر روی قابلیت خاص یا متنهای تخصصی ( مثال : حسگر اثر انگشت در بخش موبایل ها ) هاور میکنیم در پنجره ای به صورت پاپ آپ توضیحات و آموزش استفاده از قابلیت نمایش داده می شود. در سایت وردپرسی خبری، فناوری اطلاعات و یا تخصصی برای افزودن تولتیپ به متن نوشته وردپرس با افزونه برای حرفه ای تر شدن مطالب استفاده کنیم، از قابلیتهای افزونه Tooltipy  KTTG می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان تعیین کلمه جهت نمایش تولتیپ برای آن در نوشته های قدیمی و جدید
  • ثبت توضیحات ، لینک، تصویر ، فیلم ، متنهای رنگی ، متن بولد و توپر و … در بخش تولتیپ
  • امکان ایجاد لیست کلمات دارای تولتیپ و نمایش آنها در برگه وردپرس به صورت دسته بندی شده بر اساس حروف الفبا
  • نمایش تعداد تولتیپ موجود برای هر حرف
  • امکان تعیین رنگ زمینه ، رنگ لینک ها، اندازه فونت و … برای تولتیپ
  • امکان افزودن استایل مورد نظر به کلمات دارای تولتیپ در نوشته وردپرس
  • نمایش تولتیپ به صورت واکنشگرا و سازگار با موبایل و تبلت
  • امکان تعیین موقعیت تولتیپ در نوشته بالا ، پایین ، راست یا چپ متن
  • و …

صفحه افزونه در مخزن وردپرس

1,637 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!