کد نمایش مطالب به روز شده وردپرس در صفحه اصلی index

احتمالا در سایتهای دانلود نرم افزار و اندروید دیده اید که با انتشار نسخه جدید از نرم افزار یا بازی خاصی به جای انتشار مطلب جدید همان مطلب قدیمی را بروز رسانی یا آپدیت می کنند و مطلب از صفحات قدیمی به صفحه اصلی وردپرس که همان index باشد منتقل می شود، با اینکار هم از تولید محتوای تکراری جلوگیری بعمل می آید و هم بی دلیل حجم پایگاه داده بالا نمی رود از نظر سئو نیز این عمل بسیار مفید و توصیه می شود به جای انتشار چندین مطلب همان مطلب قدیمی را به روز کنید. اگر شما نیز می خواهید در سایت تان قابلیت نمایش مطالب به روز شده وردپرس در صفحه اصلی را ایجاد کنید تا با بروز رسانی پست های قدیمی آنها به صفحه اصلی بیاییند و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار بگیرند می توانید با استفاده از کد نمایش مطالب به روز شده وردپرس در صفحه اصلی index اینکار را انجام دهید پس تا پایان همراه روناک وب باشید.

کد نمایش مطالب به روز شده وردپرس در صفحه اصلی index

کد نمایش مطالب به روز شده وردپرس

برای ایجاد این قابلیت می توانید در هنگام طراحی قالب وردپرس سایت تان با قرار دادن قطعه کد نمایش مطالب به روز شده وردپرس در بالای حلقه وردپرس و دقیقا قبل از شروع کدهای حلقه در صفحه index.php امکان نمایش مطالب به روز شده قدیمی در ابتدای مطالب و در صفحه اصلی را ایجاد کنید. دقت کنید که حتما کد را در ابتدای حلقه و قبل از دستورهای if(have_posts()) : while(have_posts()) : the_post();  قرار دهید.

<?php query_posts($query_string . '&orderby=modified&order=desc'); ?>

کار تمام شد با مراجعه به صفحه اصلی سایت می توانید نوشته های بروز رسانی شده را در ابتدای مطالب مشاهده کنید، حال اگر می خواهید نوشته های اتفاقی را در محلی از قالب وردپرس تان به نمایش بگذارید می توانید با مراجعه به پست مطالب تصادفی در وردپرس از روناک وب کدهای مورد نیاز را مورد استفاده قرار دهید.

1,524 بازدید ۹ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!