ایجاد نظر سنجی در وردپرس بدون افزونه شبیه zoomit و digiato

اگر علاقه مند به اخبار it باشید مسلما به یکی از سایتهای zoomit.ir یا digiato.com جهت مشاهده اخبار فناوری اطلاعات سر زده اید، این سایتها در مطالبی که قصد نظر سنجی دارند از سیستم جالبی استفاده می کنند به این صورت که می توان برای هر نظر سنجی تصویر خاصی قرار داد ، گزینه های مختلفی در نظر گرفت و پس از انتخاب گزینه مورد نظر آمار درصدی نظر سنجی به همراه تعداد شرکت کنندگان نمایش داده می شود و تا انتهای نظر سنجی دیگر نمی توانید رای بدهید، جالب است بدانید تمام این امکانات بدون استفاده از افزونه و تنها با قرار دادن کد نظر سیستم نظر سنجی ایجاد می شوند اگر شما نیز علاقه مند شده اید تا با استفاده از سیستم ایجاد نظر سنجی در وردپرس بدون افزونه شبیه zoomit و digiato برای مطالب و سایت تان قابلیت رای گیری ایجاد کنید با روناک وب همراه باشید.

ایجاد نظر سنجی در وردپرس بدون افزونه شبیه zoomit و digiato

ایجاد نظر سنجی در وردپرس بدون افزونه

در واقع از این سیستم می توانید در هر سیستم مدیریت محتوایی ( جوملا ، دروپال ، نیوک ، دیتا لایف و … ) و تنها با جایگذاری کد تنها با عضویت در سایت wedgies.com و ایجاد نظر سنجی های مدنظرتان استفاده کنید. سیستم نظر سنجی wedgies.com توسط سایتهای بزرگی مانند engadget.com مورد استفاده قرار می گیرد و همین انتخاب بزرگان باعث شده به قدرت این سایت پی برد. برای ایجاد نظر سنجی با مراجعه به سایت و عضویت در آن می توانید هر تعداد که بخواهید نظرسنجی ایجاد کنید با انتخاب آواتار ، تصویر آن در هر نظرسنجی که می سازید (بالا سمت چپ) نمایش داده می شود از دیگر ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • بهینه شده برای وردپرس ، فیسبوک ، توئیتر ردیت ، تامبلر
 • امکان انتخاب چندین پاسخ و تصویر برای نطر سنجی
 • قابلیت تعیین تاریخ انقضاء نظر سنجی
 • کد میانبر برای وردپرس جهت استفاده راحت تر از سیستم
 • عدم استفاده از منابع سخت افزاری سرور سایت
 • سرعت بارگذاری بالا و بسیار سبک
 • کدنویسی استاندارد و بهینه
 • و …

در مورد سازگاری سایت با وبلاگهای فارسی اطلاعی نداریم ولی می توانید سازگاری و یا عدم سازگاری را مورد آزمایش قرار دهید (فکر نمیکنم مشکلی باشه) پیش از این چندین افزونه ایجاد نظر سنجی در وردپرس را معرفی کرده بودیم اما اگر قصد دارید ایجاد نظر سنجی در وردپرس بدون افزونه باشد wedgies بهترین انتخاب است.

1,889 بازدید یک نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
 1. موسوی می گه:
  16:05 مورخه 25 فوریه 21

  جالب بود مرسی

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!