توابع طراحی قالب وردپرس و ووکامرس

برای طراحی رابط کاربری در هر سیستم مدیریت محتوایی نیاز به توابع و پرس و جو یا کوئری مورد استفاده در آن سیستم داریم تا بتوانیم بخشهای مورد نیاز را در قالب نمایش دهیم به عنوان مثال جهت نمایش مطالب در طراحی قالب وردپرس یا ووکامرس باید از کوئری حلقه وردپرس استفاده کنیم در این مطلب از روناک وب توابع طراحی قالب وردپرس و ووکامرس معرفی می شود تا بتوانید پوسته مورد نظرتان را به دلخواه ویرایش و یا طراحی کنید پس تا پایان همراه ما باشید.

توابع طراحی قالب وردپرس و ووکامرس

اسکریپت توابع طراحی قالب وردپرس

مسلما جهت طراحی قالب ووکامرس ابتدا باید کدنویسی وردپرس را انجام داد و سپس با استفاده از کد ، هوک و توابع ووکامرس بخش های مربوط به نمایش اجزاء مختلف ووکامرس و نمایش محصولات را ایجاد کرد با کمی جستجو می توان سایت و کتابهای مختلف زیادی را در رابطه با توابع وردپرس پیدا کرد اما یکی از بهترین روشها برای آگاهی از اجزاء و کدهای وردپرس استفاده از اسکریپت توابع وردپرس است که پیش از این در روناک وب معرفی کرده ایم این اسکریپت بالای ۹۰ درصد تابع های بخش codex.wordpress.org را دارا می باشد اگر با زبان انگلیسی مشکل دارید می توانید از انتهای صفحه زبان فارسی را انتخاب کنید. پس از دانلود اسکریپت و انتقال آن به لوکال هاست می توانید براحتی از آن استفاده کنید .

توابع مورد نیاز طراحی قالب ووکامرس

افزونه ووکامرس توسط گروه ووتمز woothemes طراحی شده و به رایگان برای استفاده عموم در مخزن افزونه های وردپرس قرار داده شده است، اگر قصد طراحی قالب ووکامرس را دارید می توانید با مراجعه به بخش مستندات سایت ووتمز انواع API های ووکامرس ، توابع ، کدهای آماده ، هوکها و … که به شما در طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای با استفاده از ووکامرس کمک خواهد کرد را فرا بگیرید. مدتی قبل خبری منتشر شد مبنی بر اینکه ووکامرس توسط گروه وردپرس خریداری شده است تا بتوانند آنرا بیشتر گسترش بدهند به عنوان مثال بخش وبلاگهای وردپرس نیز بتوانند از ووکامرس برای ایجاد فروشگاه استفاده کنند، با این وجود در آینده ای نزدیک شاهد توسعه بیشتر ووکامرس توسط گروه وردپرس خواهیم بود.

با استفاده از دو منبع معرفی شده و کمی تمرین می توانید توابع طراحی قالب وردپرس و ووکامرس را جهت ایجاد سایت و فروشگاه های حرفه ای بیاموزید.

2,080 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!