جلوگیری از ارسال اسپم در وردپرس Anti-Spam by CleanTalk

اگر پیش از این از افزونه اکسیمت akismet برای جلوگیری از ارسال اسپم spam یا هرزنامه در بخش دیدگاه های وردپرس استفاده می کردید در این مطلب قصد معرفی افزونه قدرتمند جلوگیری از ارسال اسپم در وردپرس را داریم که ۳ برابر قویتر از اکسیمت عمل می کند و فرآیند پیچیده فعال سازی آنرا نیز ندارد و براحتی فعال و قابل استفاده است و به طور کلی امکانات بیشتری نسبت به اکسیمت دارا می باشد. جهت معرفی امکانات و نحوه فعال سازی افزونه جلوگیری از ارسال اسپم در وردپرس Anti-Spam by CleanTalk با روناک وب همراه باشید.

جلوگیری از ارسال اسپم در وردپرس Anti-Spam by CleanTalk

جلوگیری از ارسال اسپم در وردپرس

افزونه Anti-Spam by CleanTalk بدون استفاده از کپچا و کد امنیتی و با استفاده از الگوریتم های تشخیص هرزنامه به خوبی توانسته مانع ارسال اسپم و هرزنامه در بخش دیدگاه ها ، عضویت جعلی در وردپرس ، جلوگیری از ارسال هرزنامه در فرم تماس وردپرس، جلوگیری از عضویت جعلی در خبرنامه و فید وردپرس و … می شود این افزونه با وجود جدید بودن ۳ برابر قویتر از اکسیمت با تجربه عمل کرده و توانسته به یکی از محبوب ترین افزونه های جلوگیری از اسپم تبدیل شود. از ویژگی های این افزونه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • دریافت کد فعال سازی تنها با وارد کردن ادرس ایمیل و ادرس سایت در cleantalk.org
 • نمایش آمار دقیق تعداد ، آدرس ip ، محل و … اسپم های ارسالی
 • دارا بودن نرم افزار اندریود و ios جهت مدیریت اسپمرها و نمایش امار تا ۴۵ روز
 • نصب و فعال سازی سریع و راحت
 • جلوگیری از ارسال هرزنامه در دیدگاه ها، فرم تماس و عضویت وردپرس و …
 • سازگار با افزونه های کش وردپرس W3 Total Cache, WP Super cache و …
 • بررسی دیدگاه های قدیمی برای وجود نظر اسپم
 • بررسی و تشخیص کاربران جعلی و اسپم عضو شده در وردپرس
 • نرخ پایین تشخیص اشتباه
 • صرفه جویی در منابع سرور و هاست به دلیل جلوگیری از حملات اسپم
 • و …

پس از نصب و فعال سازی با مراجعه به صفحه تنظیمات افزونه از بخش تنظیمات وردپرس، برای شروع به کار افزونه نیاز به کلید فعال سازی دارد جهت دریافت کلید به سایت cleantalk.org مراجعه می کند و تنها با وارد کردن ایمیل معتبر و ادرس سایت تان و فشردن لینک عضویت بلافاصله کلید فعال سازی نمایش داده می شود و می توانید با استفاده از ایمیل و ادرس سایت وارد بخش مدیریت اسپم ها در cleantalk.org شوید. کلید را در فیلد مربوطه وارد کرده و تنظیمات را ذخیره می کنید.
جهت ورود به بخش مدیریت و نمایش امار می توانید بر روی لینکی که در زیر فیلد کلید فعال سازی قرار دارد کلیک نمایید. صفحه افزونه در مخزن وردپرس

2,252 بازدید ۲ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
 1. خرید فالوور ایرانی می گه:
  05:06 مورخه 03 اکتبر 17

  بهترین وبسایتی که تاحالا
  دیدم.ازتون متشکرم

 2. عباس طاهری می گه:
  15:02 مورخه 11 آگوست 18

  از شما سپاسگذارم که با انشار مطالب مفید به دیگران کمک می کنید

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!