افزونه نمایش اوقات شرعی در وردپرس wp Azan

اگر توسط وردپرس سایت مذهبی راه اندازی کرده اید و یا در بخشی از سایت تان قصد نمایش اوقات شرعی اذان صبح ، طلوع خورشید ، اذان ظهر ، غروب خورشید و اذان مغرب شهر های ایران را دارید می توانید با استفاده از افزونه وردپرس مذهبی azan اینکار را انجام دهید در نسخه جدید افزونه قابلیتهای کاربردی زیادی قرار داده شده تا بدون نیاز به دستکاری و ویرایش کدهای افزونه بتوانید زمان اذان و اوقات شرعی شهرهای مختلف و مراکز استان ایران را در وردپرس نمایش دهید همچنین کاربر می تواند اوقات به افق شهر مورد نظرش را انتخاب و مشاهده کند جهت معرفی امکانات و آموزش تنظیم و کار با افزونه اذان تا انتهای معرفی افزونه نمایش اوقات شرعی در وردپرس همراه روناک وب باشید.

افزونه نمایش اوقات شرعی در وردپرس wp Azan

نمایش اوقات شرعی در وردپرس

این افزونه قابل تنظیم برای هر نقطه ای در داخل ایران می باشد برای این منظور کافی است طول و عرض جغرافیایی را طبق توضیحات در تنظیمات افزونه وارد نمایید برای این کار پس از نصب از منوی تنظیمات به زیرمنوی اذان رفته و روی انتخابگر کلیک کنید، در کادر جستجو نام شهر خود را وارد کرده و اینتر را بفشارید پس از یافتن شهر خود با کلیک بر روی Return Data و سپس ذخیره شهر خود را ذخیره می کنیم، حال به قسمت ابزارک ها رفته و ابزارک اذان را در مکان مورد نظر از قالب وردپرس تان جایگذاری کنید کار تمام است با مراجعه به سایت می توانید اوقاعت شرعی را مشاهده نمایید. اگر ساعت نمایش داده شده با وقت اذان شهرتان متفاوت بوده اختلاف زمانی را بدست آورده و در بخش اختلاف زمانی با سرور در ابزارکتان وارد نمایید. اگر موقعیت محلی ساعت وردپرس را بدرستی تنظیم کرده باشید این احتمال بسیار ضعیف است. صفحه افزونه در مخزن وردپرس

اگر دارای سایت تفریحی هستید الاوه بر نمایش وقت اذان و اوقات شرعی در وردپرس می توانید با استفاده از افزونه پروفایل کاربری وردپرس و فعال کردن عضویت کاربران در سایت تان شبکه اجتماعی راه اندازی کنید.

2,929 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!