قالب پنل مدیریت یا پیشخوان وردپرس WordPress Admin Theme

همینطور که می دانید به بخش مدیریت وردپرس پیشخوان گفته می شود این بخش در نسخه های جدید وردپرس دارای طراحی فلت و به صورت پیشفرض رنگبندی تیره می باشد که می توان با مراجعه به بخش ویرایش شناسنامه از تنظیمات کاربران یکی از ۸ رنگبندی پیشنهادی وردپرس را انتخاب کرد اما اگر هیچ کدام از رنگبندی ها را نمی پسندید و از قالب مدیریت پیشفرض وردپرس نیز خسته شده اید می توانید با استفاده از افزونه های قالب پنل مدیریت یا پیشخوان وردپرس رنگبندی و افکتهای گرافیکی زیباتری را به وردپرس تان بیاورید در این مطلب از روناک وب قصد معرفی چند افزونه کاربردی جهت ایجاد تغییرات در پنل مدیریت یا پیشخوان وردپرس را داریم .

قالب پنل مدیریت یا پیشخوان وردپرس

افزونه قالب پیشخوان وردپرس Slate Admin Theme

قالب مدیریت تخته سنگ دارای طراحی تخت و به صورت کاملا ساده و زیبا طراحی شده است، طبق گفته های طراح در هنگام طراحی این پوسته تمرکز بر روی نوشتن مطالب بدون دردسر و با حواس جمع تر بوده است. می توانید افزونه را نصب و سپس فعال نمایید و از پنل جدید لذت ببرید . صفحه افزونه در مخزن وردپرس

یکی دیگر از افزونه های تغییر ظاهر مدیریت وردپرس افزونه Fancy Admin UI می باشد این پلاگین به طور پیشفرض دارای رنگبندی آبی می باشد و اندکی تغییرات در پیشخوان ایجاد می کند با مراجعه به تنظیمات آن می توانید رنگبندی آنرا تغییر دهید . متاسفانه بیشتر قالبهای مدیریت وردپرس رایگان دارای طراحی ساده ای هستند اگر به دنبال افزونه یا قالب مدیریت وردپرس حرفه ای می گردید باید دست به جیب شوید و نسخه های پولی آنها را تهیه کنید.

1,443 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!