سیستم نظرات با افزونه دیدگاه وردپرس Disqus Comment

اگر قصد تعامل با کاربران و بازدیدکنندگان را دارید هر سایتی برای برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان خود نیاز به داشتن بخشی برای دریافت نظرات ، پیشنهاد و انتقادات را دارد در سیستم وردپرس با استفاده از بخش دیدگاه ها یا همان نظرات می توان با کاربران تعامل داشت. بخش دیدگاه های وردپرس به صورت پیشفرض قابلیت دریافت نام ، آدرس سایت و پست الکترونیکی کاربران را دارد حال اگر از امکانات پیشفرض این بخش خسته شده اید می توانید از سیستم نظرات با افزونه دیدگاه وردپرس Disqus Comment استفاده نمایید این افزونه بخش دیدگاه های وردپرس را با سیستم نظردهی سایت disqus جایگزین می کند و می توانید از قابلیتهای این سایت در دیدگاه وردپرس تان استفاده کنید جهت مشاهده توضیحات افزونه به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

سیستم نظرات با افزونه دیدگاه وردپرس Disqus Comment

افزونه دیدگاه وردپرس Disqus Comment

اگر در هنگام طراحی قالب وردپرس سایت تان قابلیت دیدگاه ها در آن لحاظ نشده می توانید با استفاده از افزونه های نظرات یا دیدگاه وردپرس این امکان را به سایت تان بیافزایید، از مزایای افزونه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • استفاده از API های سایت disqus
 • سئو بالا افزونه با قابلیت ایندکس دیدگاه ها توسط موتورهای جستجو
 • قابلیت امتیاز دادن به دیدگاه ها
 • قابلیت اشتراک گذاری دیدگاه
 • قابلیت افزودن عکس در هنگام نوشتن دیدگاه
 • امکان پشتیبان گیری از دیدگاه ها توسط سایت disqus و وردپرس
 • و …

قبل از نصب و فعال سازی افزونه از پایگاه داده وردپرس تان پشتیبان تهیه کنید، پس از نصب با مراجعه به پنل تنظیمات آن می توانید شخصی سازی های مورد نظرتان را انجام دهید .

لینک افزونه در مخزن وردپرس

2,321 بازدید یک نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
 1. بهینه سازی سایت می گه:
  03:17 مورخه 17 آوریل 17

  سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.ممنون

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!