افزونه عضویت ویژه وردپرس

دسته بندی:
برچسبها:

با سلام خدمت همراهان خوب و همیشگی گروه طراحی سایت روناک وب  با ما همراه باشید تا با یکی دیگر از افزونه های پرکاربرد وردپرس آشنا شوید.

در این مقاله به معرفی و کاربرد افزونه عضویت ویژه وردپرس (membership pro) می پردازیم.

این افزونه رایگان نمی باشد اما شما می توانید آن را از یکی از فروشگاههای فروش افزونه خریداری نمایید.

افزونه همانند سایر افزونه ها نصب می شود. بعد از نصب و فعالسازی افزونه سه قسمت به بالای صفحه مدیریت وبسایت اضافه می شود .با توجه به اینکه پلاگین دارای تنظیمات زیاد می باشد سعی شده در این مقاله بطور خلاصه و مهمترین قسمتها توضیح داده شود.

با زدن گزینه  Ultimate Membership Pro وارد پنل مدیریتی آن می شویم که با پنلی مشابه تصویر زیر مواجه می شویم که دارای گزینه ها و تنظیمات متعدد است.

در تب کاربران ،کاربران عضو نمایش داده می شود.

در تب سطوح ، می توان سطوح عضویت تعریف کرد.در این صفحه گزینه افزودن سطح جدید را میزنیم

در این صفحه  میتوان برچسب سطح را مشخص می کنیم مثلا پنل سه ماهه ،نوع دسترسی میتواند نامحدود یا زمانبندی شده برای دوره های خاص باشد که از تنظمات قابل تغییر می باشد و نوع پرداخت میتواند رایگان و یا قیمت مدنظر را برای آن تعیین کرد.در تصویر زیر صفحه مربوط به سطوح آورده شده است.

بعد از تعریف پلن های مدنظر برای اعمال روی مطالب سایت در منوی نوشته ها، به صفحه ویرایش مطلب مورد نظر رفته  و مطابق با تصویر زیر انتخاب مینماییم که این مطلب به چه افرادی نمایش داده شود.(میتوان کاربران عضوو و یا غیر عضو و یا پلن های تعریف شده در قسمت سطوح را انتخاب کرد)

در تب پرداخت میتوان درگاه مدنظر را انتخاب کرد و تنظیمات مربوط به هر درگاه نیز در این قسمت وجود دارد. بطور مثال بانک ملت یا زرین پال

در تب مدیریت صفحات  مطابق با تصویر زیر صفحات را می توان ویرایش کرد و تنظیمات مربوطه را انجام داد.

در تب شبکه های اجتماعی ورود توسط شبکه های اجتماعی میتوان فعال کرد.

در تب کدهای تخفیف می توان کوپن تخفیف تعیین کرد.

در تب محدودیت محتوا  میتوان پست ها یا برگه یا محصولاتی که قصد داریم نمایش داده نشوند را مشخص کرد.

تب تاریخچه سفارشات ،سفارشات ثبت شده را نشان می دهد.

تب اطلاع رسانی تنظیمات مربوط به ارسال ایمیل و انتخاب قالب ایمیل می باشد.

تب تنظیمات اصلی در این قسمت می توان صفحات پیش فرض ثبت نام و ورود و پلن اشتراک و صفحه حساب کاربری  را انتخاب نمود که بصورت پیش فرض تنظیم شده است.

556 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!