کوئری و کد نمایش مطالب زمانبندی شده قبل از انتشار در وردپرس

از قابلیتهای جالب و کاربردی وردپرس امکان زمانبندی کردن مطالب است یعنی می توانید مطلبی را بنوسید و با انتخاب گزینه ویرایش از مقابل بخش انتشار فوری تاریخ و ساعتی را جهت انتشار مطلب انتخاب نمایید به این قابلیت زمان بندی مطالب وردپرس گفته می شود، حال با استفاده از کوئری و کد نمایش مطالب زمانبندی شده قبل از انتشار در وردپرس می توانید این مطالب را در قسمتی از قالب وردپرس تان نمایش دهید. به عنوان مثال قصد رفتن به مسافرتی را دارید که به اینترنت دسترسی ندارید می توانید قبل از مسافرت مطالبی را که حتما باید در تاریخی مشخص در سایت تان منتشر شوند را بنویسید و با استفاده از قابلیت زمانبندی نوشته ها مطلب مورد نظر را در تاریخ مشخص شده منتشر کنید . جهت آموزش استفاده از کوئری نمایش مطالب زمانبندی شده وردپرس تا انتها همراه ما باشید.

کوئری و کد نمایش مطالب زمانبندی شده قبل از انتشار در وردپرس

کد نمایش مطالب زمانبندی شده وردپرس

در هنگام طراحی قالب وردپرس با استفاده از کد زیر می توانید در هر قسمت از قالب لیستی از مطالب زمانبندی شده وردپرس را نمایش دهید، در حال حاضر تعداد ۱۰ عنوان مطلب نمایش داده می شود که می توانید با تغییر مقدار posts_per_page تعداد مطالب نمایش داده شده را تغییر دهید . الاوه بر لینک مطالب می توانید تصویر شاخص، توضیح کوتاه از مطلب ، نام نویسنده ، تاریخ انتشار و … را نیز به نمایش بگذارید .

<ul>
<?php 
$ronakweb_com= new WP_Query(array(
'post_type' => 'post',
'post_status' => 'future',
'order' => 'DESC',
'orderby' => 'ID',
'posts_per_page' =>'10', 
)); ?> 
<?php if($ronakweb_com->have_posts()) : ?>
<?php while($ronakweb_com->have_posts()) : $ronakweb_com->the_post();?> 
<li><a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a></li>
<?php endwhile; endif; wp_reset_query(); ?>
</ul>

با عضویت در خبرنامه روناک وب جدیدترین مطالب آموزشی ، فیلم های آموزشی وردپرس و طراحی سایت را در ایمیل تان دریافت نمایید .

1,752 بازدید یک نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
  1. دانلود آهنگ جدید می گه:
    12:16 مورخه 03 اکتبر 15

    کد باحالی بود .مرسی سایت خوبی دارید

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!