فیلم آموزش فارسی طراحی پنل تنظیمات قالب وردپرس

دسته بندی:

در هنگام طراحی قالب وردپرس می توان با افزودن پنل تنظیمات به قالب وردپرس مان ، پوسته ای حرفه ای و کارامدتر را داشته باشیم در اکثر موارد کدنویسی بخش تنظیمات قالب وردپرس به صورت ساده و فقط استفاده از فیلدهای متنی صورت می گیرد و عملا پنل تنظیمات امکانات چندانی را در اختیار کاربر قرار نمی دهد، در این مطلب از روناک وب فیلم آموزش فارسی طراحی پنل تنظیمات قالب وردپرس آماده شده تا بتوانید با حداقل کدنویسی بهترین پنل مدیریت قالب را داشته باشید. در این فیلم آموزش فارسی وردپرس نحوه ایجاد پنل تنظیمات حرفه ای که دارای فیلدهای متنی ، دکمه های رادیوی، چک باکس ها، قابلیت استفاده از دسته بندی های وردپرس ، انتخاب رنگ توسط ابزار colorpicker، امکان آپلود تصویر از پنل تنظیمات، استفاده از ویرایشگر متن وردپرس و … را فراخواهید گرفت، جهت ایجاد پنل تنظیمات و مدیریت قالب وردپرس از فریم ورک بسیار کار آمد options framework plugin وردپرس استفاده شده است جهت دانلود آموزش و مشاهده دمو پنل به ادامه مطلب مراجعه کنید.

طراحی پنل تنظیمات قالب وردپرس

فریمورک ایجاد پنل تنظیمات برای قالب وردپرس options framework

در این آموزش نحوه پیاده سازی فریمورک options framework و تنظیم آن با قالب وردپرس ، نحوه استفاده از فیلدها ، فراخوانی و استفاده از فیلدهای تعریف شده در قالب وردپرس ، ویرایش و حذف و یا افزودن فیلد به پنل تنظیمات و … را فرا خواهید گرفت با اندکی دقت می توانید تمامی توضیحات و برچسب فیلدهای ایجاد شده را به زبان فارسی تغییر دهید و در پروژه هایتان از آن استفاده نمایید. جهت افزودن فونت می توانید پوشه مربوط به فونت های دلخواه تان را در پوشه css فریمورک قرار دهید و با فراخوانی فونتها در فایل شیوه نامه options framework از آنها استفاده نمایید تا پنل تنظیمات و مدیریت قالب وردپرس زیباتری داشته باشید .

پیش نمایش پنل تنظیمات قالب وردپرس

پیش نمایش بخش تنظیمات

دانلود فیلم آموزشی با حجم ۲۷٫۸ مگابایت

رمز فایل فشرده : www.ronakweb.com

فرمت آموزش mp4 و کیفیت صدا و تصویر در سطح بالایی قرار داد . با عضویت در خبرنامه روناک وب فیلم های آموزشی جدید را در ایمیل تان دریافت نمایید، بزودی برخی از امکانات و فیلم های آموزشی سایت تنها برای اعضاء خبرنامه ارسال خواهند شد .

4,032 بازدید ۱۷ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!