افزونه EZP Coming Soon Page

دسته بندی:
برچسبها:

با سلام خدمت دوستان وهمراهان همیشگی گروه طراحی سایت روناک وب در این بخش از آموزش شمارا با افزونه EZP Coming Soon Page آشنا می کنم.در طراحی وبسایت های وردپرس و یا در بروز رسانی آنها قبل از اتمام طراحی می توان صفحه ای به نام صفحه به زودی انتخاب نمود. تا قبل از اتمام سایت در صورتیکه بازدید کننده ای از سایت بازدید کرده است و یا بازدید کننده ای می خواهد با شما در تماس باشد مطلع شوید افزونه EZP Coming Soon Page دقیقا همین کار را برای شما انجام میدهد همانند قالب وردپرس یک قالب خوش آمدگویی را به بازدیدکنندگان نمایش می دهد.

به این صورت که صفحه ای را برروی سایت شما به نمایش میگزارد این افزونه بر روی وردپرس نصب و اجرا می شود افزونه را از مخزن وردپرس نصب و سپس فعال نمایید سپس گزینه ای به نام coming soon به منوی وردپرس اضافه خواهد شد به زیر منوی آن رفته و گزینه template را انتخاب نماییدو مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

نحوه کار با افزونه EZP Coming Soon Page:

در سربرگ استایل از بخش template مراحل زیر را همراه با من انجام دهید

۱٫بک گراند:

در این قسمت بک گراند موردنظرتان را آپلود و یا از یکی از عکس های خود افزونه استفاده نمایید می توانید type آنرا به عکس متن و یا ویدئو تغییر دهید.

حتی می توانید در صورتیکه که هیچ عنوانی برای این صفحه در نظرتان نیست آنرا فعال و در غیر این صورت غیر فعال نمایید.

۲٫محتوا:

در این قسمت مشخص کنید که محتوای داخلی روی عکس که همانند یک باکس روی عکس پس زمینه قرار میگیرد چن درصد از فضای صفحه را اشغال نماید میزان شفافیت آنرا با استفاده از نوار ابزار opacity کم یا زیاد نمایید.

رنگ پس زمینه را تغییر دهید لوگوی شرکت را آپلود و طول و عرض انرا تغییر دهیدهمچنین سایز قلم و یا سایز و رنگ دکمه های فرم ارسال ایمیل را تغییر دهید.

۳٫در بخش پیشرفته نیز می توانید css های دلخواهتان را به اینبخش اضافه نمایید.

افزونه EZP Coming Soon Page

حالا در سربرگ text می توانید تمامی متون موجود را طبق دلخواه خود جایگزین نمایید یا حتی تاریخ شمارش سررسید سایت را نیز تنظیم کنید .

عکس زیر را ملاحظه نموده سپس به ترتیب مراحل زیر را انجام دهید:

۱٫در بخش title عنوانی برای این صفحه انتخاب نمایید

۲٫در بخش content می توانید عنوان سایت و همچنی توضیحاتی مربوط به آن وارد نمایید و مابقی موارد را همانند عکس تکمیل نمایید .

۳٫در بخش thank you text  متن سپاسگزاری از بازدید کننده قرار میگیرد

۴٫در بخش count down text  می توانید جمله ای مربوط به زمان بارگزاری سایت مثلا تنها ۱۰ روز دیگر باقیست و… را وارد سپس تاریخ سررسید آنرا تعیین نمایید.

سپس دکمه save and preview  را فشار دهید.

افزونه EZP Coming Soon Page

 

551 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!