اضافه کردن تاریخ انقضاء به نوشته های وردپرس

موقع ارسال نوشته جدید در وردپرس اگه دقت کرده باشید یا به این مورد برخورد کرده باشید ،‌ قابلیتی وجود دارد که با کمک گرفتن از آن ،‌ میتوانید منتشر شدن نوشته های خود را برنامه ریزی کنید و انتشار نوشته هایتان را به آینده موکول کنید . اما در این نوشته ،‌ ما با معرفی چند افزونه مفید ،‌ قصد اضافه کردن قابلیت “انقضای خودکار” را به نوشته های وردپرس داریم . پس با ادامه ی این آموزش با ما همراه باشید.

Post Expirator

این افزونه ،‌ به شما کمک میکند تا هم به نوشته ها و هم به برگه هایتان ،‌ تاریخ انقضا اضافه کنید . البته در بخش تنظیمات این افزونه ،‌ گزینه ای برای فعال/غیرفعال کردن این گزینه وجود دارد .

یکی دیگر از قابلیت های مفید این افزونه ،‌ تعیین تاریخ انقضای کلی برای یک دسته بندی خاص است ،‌ یعنی تمام نوشته های یک دسته بندی پس از مدت مشخص ،‌ منقضی شوند . (در این افزونه میتوانید تعیین کنید که نوشته ها پس از تاریخ موردنظر ،‌به زباله دان منتقل شوند یا به صورت پیش نویس درآیند!)

 

 

Posts Auto Expire Control

این افزونه ،‌ برای سایتهایی مناسب است که نویسندگان زیادی دارند . شما با کمک این افزونه ،‌ میتواند تاریخ انقضای یک نوشته را بر اساس نقش کاربر تعیین کنید . برای مثال کاربری که نویسنده است ،‌ نوشته اش پس از ۱۰ روز منقضی شود و کاربری که مدیر است ،‌ نوشته اش پس از ۳۰ روز به حالت انقضا درآید !‌

برخی از ویژگی های کلیدی این افزونه :‌

  • تعیین تاریخ انقضا برحسب نوع نوشته یا سطح دسترسی کاربر
  • ارسال هشدار به نویسنده ،‌مدتی قبل از انقضای نوشته
  • قابلیت شخصی سازی و ویرایش ایمیل هشدار
  • دسترسی مدیر به جدا کردن برخی  نوشته ها و تغییر تاریخ انقضای تکی !‌
  • و . . .
480 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!