ترفند هایی برای این که توسعه دهنده وردپرس بهتری باشید – بخش دوم

چند روز پیش بخش اول “ترفند هایی برای این که توسعه دهنده وردپرس بهتری باشید” رو براتون قرار دادیم . با ادامه این مطلب و بخش دوم آم با ما همراه باشید.

ترفند هایی برای این که توسعه دهنده وردپرس بهتری باشید - بخش اول

ترفند هایی برای این که توسعه دهنده وردپرس بهتری باشید – بخش اول

۴)تصاویر برای شما کار می کنند :

تصاویر و عکس ها به صفحات و مطالب شما جذابیت و زیبایی می بخشند. آنها یک وظیفه سئو بر عهده دارند که باید به خوبی انجام دهند. هر بار که شما یک تصویر به محتوای وب سایت خود اضافه می کنید شانس این را دارید تا یک کلمه کلیدی در عنوان و متن جایگزین تصیور خود وارد کنید. برچسب عنوان برای تصویر شما متن کوتاهی تولید می کند که وقتی کاربر یا بازدید کننده موشواره خود را بر روی تصویر قرار می دهد به کاربر کمک می کند.

 

۵) به توجه کاربر تمرکز کنید  :

آیا می خواهید بازدید کنندگان سایت شما با شما تعامل داشته باشند ؟ شما باید تمرکز و توجه کاربر را به محتوای سایت معطوف کنید. برای این کار موارد اضافی که باعث پرت شدن حواس کاربر میشه رو باید حذف کرد. بسیاری از قالب های حرفه ای داخل خود برگه ای با نام به اصطلاح برگه ی فرود دارند که برگه ایست بدون منوی ناوبری و مقدار زیادی فضای خالی برای کار کردن در آن.

۶) پانوشت یا فوتر سایت را فراموش نکنید  :

پایین سایت وردپرسی شما جایی است که بیشتر مواقع به فراموشی سپرده میشه. این جایی است که شما می توانید یک پیام کپی رایت، اطلاعات در مورد صاحب سایت و یک لینک به یک صفحه مهم را قرار دهید. بسیاری از قالب های حرفه ای به شما اجازه می دهند این بخش را به صورت کامل تر و جامع تری توسعه دهید که در آن می توانید مواردی شامل یک بیوگرافی کوتاه، لینک به صفحات و پست و بسیاری دیگر قرار دهید.

885 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!