افزایش فروش فروشگاه با Planned Pricing For WooCommerce

بسیاری از فروشگاه ها و فروشگاه دار ها برای افزایش فروش خود دست به سیاست های جالبی میزنند. شاید بارها به این موضوع برخورد کرده باشید که برخی از آنها برای اولین خرید مشتریان قیمت پایین تری در نظر میگیرند. با توجه به این مسئله شاید شما هم خواسته باشید چنین سیاستی را در وب سایت فروشگاهی خود پیاده سازی کنید.

اگر شما هم از فروشگاه ساز WooCommerce استفاده می کنید افزونه Planned Pricing For WooCommerce به شما می کند که به راحتی برای فروش خود کمپین ایجاد کنید. به عنوان مثال می توانید تعیین کنید یک محصول قیمت در فروش اول تا پنجم ۱۰ هزار تومان قیمت داشته باشد ، در فروش ششم تا دهم ۱۵ هزار تومان و ….

سوالی که ممکنه پیش بیاد اینه که شاید یک مشتری تعداد بیشتری از حد تعیین شده یک محصول خریداری کنه و این ممکنه مسئله ساز بشه. راهکاری که توسعه دهنده این افزونه در نظر گرفتن اینه که در صورت رخ دادن این مورد افزونه قیمت اصلی محصول رو برای اعمال درون سبد خرید در نظر خواهد گرفت.

شیوه استفاده از این افزونه به این صورته که بعد از نصب قسمتی در بخش اضافه کردن محصول (مانند تصویر زیر) اضافه خواهد شد که به راحتی می توانید مقادیر آن را برای فروش تنظیم کنید که از چه تعداد تا چه تعداد با چه قیمتی محصول به فروش برسد. نکته قابل زیر اینه که شما محدودیتی تو محدوده فروش و تعداد ندارید و می تونید به دلخواه هر بازه ای که مد نظر دارید بسته به سلیقه شخصیتون روی محصولتون قیمت بزارید.

افزایش فروش فروشگاه با Planned Pricing For WooCommerce

افزایش فروش فروشگاه با Planned Pricing For WooCommerce

 

دانلود افزونه Planned Pricing For WooCommerce

دانلود نسخه فارسی افزونه

955 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!