صفحات وب را جور تازه ای ببینید

شاید شما هم تو دنیای کد نویسی اونم کد نویسی تحت وب براتون این سوال پیش اومده که کلاس ها و آی دی هایی که در بدنه صفحه وب یا یک سایت نوشته شده به چه صورت قرار گرفتن و به شکل بصری دوست داشته باشین این موضوع رو ببینید. تو این مطلب تصمیم گرفتم براتون یک افزونه فایرفاکس رو معرفی کنم که شما رو با تجربه ای متفاوت رو به رو می کنه . در ادامه با ما همراه باشید.

تکنولوژی سه بعدی چند وقتی است که وارد بازار شده و با اینکه هنوز کاربران زیادی را به دلایل مختلف به خود جذب نکرده، با این حال روند رو به رشد آن نشان از این دارد که به مرور زمان باید چشمان خود را به آن عادت دهیم!

امروز به شما راهی برای تست، آزمایش و تمرین ورود به این سیستم جدید معرفی می کنیم. صفحات وب یکی از مکان هایی است که معمولا بیننده زیادی دارد و در عین حال با توجه به سادگی آنها نسبت به تصاویر تلویزیونی، می تواند به شما جهت تست راحت، بدون دردسر و هزینه، کمک زیادی کند.

با استفاده از افزونه Tilt برای مرورگر Firefox، می خواهیم صفحات وب را سه بعدی ببینیم .

صفحات وب را جور تازه ای ببینید

صفحات وب را جور تازه ای ببینید

پس از نصب این افزونه جهت مشاهده صفحات بصورت ۳D ،آنرا بر روی صفحه وب مورد نظرتان با استفاده از کلید ترکیبی  Ctrl + Shift + M فعال کنید. حالا می توانید با حرکت دادن موس و کلید های جهت دار صفحه کلید ،صفحه وب را بچرخانید، بزرگ و کوچک کنید.

این افزونه حرفه ای، ساختار HTML صفحه را خوانده و لایه ای مختلف مانند DIV و UL ها را عمق داده و سه بعدی می کند.

این افزونه را دانلود کنید و برای استفاده و نصب آن کافی است فایل آنرا بر وری فایرفاکس بکشید و Restart کنید.

برنامه نویسان هم می توانند از اینجا، سورس کدهای افزونه Tilt را دانلود کنند.

1,401 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!