آموزش و رفع مشکل افزونه Demo Bar

اگه خاطرتون باشه قبلاً آموزش ساخت نوار دمو قالب وردپرس توسط افزونه Demo Bar رو برای ایجاد پیش نمایش پوسته wordpress داخل سایت روناک وب گذاشته بودیم. از طریق اون می تونستیم اقدام به نمایش دمو قالب های مختلف مشابه سایت های خارجی بکنیم . این افزونه برای افرادی که وب سایت فروش یا دانلود قالب وردپرس (پوسته وردپرس) رو دارن بسیار مفید و کار آمد خواهد بود.

از مزایای این افزونه می توان به مزایایی مانند: نمایش لینک دانلود یا خرید پوسته، امکان مشاهده قالب وردپرس در ابعاد مختلف صفحه نمایش موبایل و تبلت برای آزمایش حالت واکنش گرایی توسط کاربران، قابلیت جستجو در سایت و … اشاره کرد.

ساخت نوار دمو قالب وردپرس توسط افزونه Demo Bar

برخی از دوستان این افزونه رو نصب کردن اما با مشکلاتی رو به رو بودن. مثلاً این افزونه پس اعمال تنظیمات مورد نظر صفحه پیش نمایش رو نمایش نمیده و با خطای “صفحه مورد نظر موجود نیست” مواجه میشن. برای رفع این مشکل شما باید یک بار صفحه ای که از بخش تنظیمات برای نمایش پیش نمایش قالب انتخاب کردین رو به روز رسانی کنید تا این مشکل حل بشه !

توضیح قسمت تنظیمات افزونه Demo Bar :

Logo : لوگو یا تصویری که هنگام دیدن صفحه دمو در قسمت demo bar نمایش داده می شود .

Background Color : رنگ پس زمینه Demo Bar

Show Responsive : نمایش گزینه های واکنش گرایی برای تست در دستگاه های مختلف

Show Purchase : نمایش گزینه خرید قالب یا پوسته

Show Close : نمایش دکمه بستن Demo Bar

Demo Page : انتخاب صفحه ای که می خواهید دمو ها رو نمایش بده

در صورت داشتن هر گونه سوال از طریق بخش نظرات اقدام کنید

884 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!