بهینه سازی کدنویسی html و css سایت w3c validation

دسته بندی:

یکی از نکات سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و بخصوص گوگل بهینه بودن و یا در اصطلاح ولید بودن کدهای html و css قالب سایت است ، معمولا خطاهای موجود در کدنویسی سایت به دلیل رعایت نکردن اصول و استانداردهای تعیین شده از طرف کنسرسیوم جهانی وب w3c توسط کدنویس و برنامه نویس سایت بوجود می آید از شایع ترین خطاها می توان مواردی مانند : نبستن تگهای سایت و یا استفاده از روش غیر استاندارد برای بستن تگی خاص ، به کار نبردن تگ alt در تصاویر ، استفاده از تگهای نامتعارف و منقضی شده و … را نام برد. یکی از خدمات گروه طراحی سایت روناک وب بهینه سازی کدنویسی html و css سایت w3c validation ( ولید کردن قالب ) می باشد .

بهینه سازی کدنویسی html و css سایت w3c validation

جهت بررسی معتبر بودن کدهای وب سایت تان می توانید با مراجعه به سایت w3.org و استفاده از بخش Markup Validation Service برای بررسی html سایت و همچنین مراجعه به ادرس CSS Validation Service برای بررسی و اعتبار سنجی css سایت اقدام کنید با وارد کردن آدرس سایت در فیلد موجود اگر کدنویسی قالب مشکلی نداشته باشد با عبارت passed در html و با عبارت no error found در css مواجه می شوید اما در صورت داشتن خطا تعداد خطاها و محل وقوع خطا نمایش داده شده و راهکاری برای رفع آن نیز پیشنهاد می شود ، اگر سایت تان به هر دلیل دارای خطای کدنویسی می باشد گروه روناک وب آمادگی رفع خطاها و ولید کردن سایت تان را دارا می باشد جهت سفارش می توانید از فرم تماس باما استفاده نمایید.

2,178 بازدید ۳۲ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!