دانلود فونت وب اصلاح شده یکان و میترا برای طراحی وب سایت

یکی از مهم ترین بخش های هر سایتی که در هنگام طراحی سایت باید به آن توجه ویژه ای داشت فونت های مورد استفاده برای عنوان مطالب ، محتوا و … می باشد مدتی است که فونتهای فارسی سری b و mj نیز به صفحات وب راه پیدا کرده اند ، از مهم ترین فونت های مورد استفاده در صفحات وب فارسی می توان به فونت های یکان ، میترا ، تیتر و ترافیک و … اشاره کرد اما اگر بخواهیم از نسخه مربوط به ویندوز این فونتها در سایت مان استفاده کنیم در نحوه نمایش فونت در اندازه های کوچک به مشکل برمیخوریم به همین دلیل و چند دلیل دیگر ، باید فونت ها اصلاح شوند و از فونت وب اصلاح شده در طراحی صفحات وب استفاده شود . در این مطلب تعدادی از بهترین فونت وب های فارسی اصلاح شده برای دانلود قرار گرفته پس جهت دانلود فونت وب اصلاح شده یکان و میترا برای طراحی وب سایت به ادامه مطلب مراجعه کنید .

بروزرسانی : در تاریخ ۲۰ آبان ۹۴ نسخه جدید فونت وب اصلاح شده یکان با رفع مشکل نمایش اعداد فارسی به همراه کدهای css فراخوانی فونت دارای ۴ فرمت اضافه شد .

فونت وب اصلاح شده

فونت های قرار گرفته در این مجموعه عبارتند از : فونت وب میترا بولد b mitra ، نسیم ، رویا ، تبسم ، تیتر ، ترافیک و فونت وب اصلاح شده b yekan یکان با فرمت های wof ، ttf ، eot علاوه بر فونت های مورد نظر کدهای css مربوط به نحوه صحیح فراخوانی فونتها در صفحه وب نیز قرار داده شده است .

دانلود فونت ها با لینک مستقیم و حجم ۶۴۰ کیلوبایت

دانلود فونت یکان حل مشکل نمایش اعداد فارسی با حجم ۱۰۰ کیلوبایت

رمز فال فشرده : www.ronakweb.com

46,794 بازدید ۶۲ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!