نکاتی در جلب اعتماد مشتری در امر طراحی سایت

دسته بندی:

نکاتی در جلب اعتماد مشتری در امر طراحی سایت

از مهمترین مسائل برای طراحان وب، جلب اعتماد مشتریان و ماندگاری آنها در انجام پروژه های وب است . برقراری ارتباطی رضایت بخش برای مشتری در اولویت کار یک طراح وب سایت است.

 

1

درک کردن دغدغه های مشتری درباره وب و توان ارائه طرحی متناسب با نیاز مشتری در طراحی سایت

در اولین جلسه ملاقات با مشتری و قبل از شروع پروژه، کارفرما میخواهد بداند که آیا شما (طراح) می توانید برای اهداف وب سایت من طرحی مناسب و موثر در کسب و کار او ارائه کنید ؟ و پاسخ به این سوال در جلب رضایت مشتری مهم و از دغدغه های اصلی کارفرما است.

نحوه ارایه طرح توسط طراح، بسیار مهم است! به عنوان یک طراح باید در ارائه طرح خود خیال کارفرما را از بابت تامین نیازها و نگرانی هایش راحت کنید.

در کار طراحی سایت، همیشه فراتر از انتظارات کارفرما چه در انجام پروژه و چه در ارتباط کاری خود با او عمل کنید. در علت قطع ارتباط کاری مشتری با طراح وب سایت قبلی و رفتن سراغ یک طراح جدید، بیشترین گلایه مشتری از عدم درک صحیح طراح از نیازهای مشتری بوده است. همچنین بی مسوولیتی در کار که نهایتا نارضایتی مشتری را در پی داشته است. باید همواره در کار خود سعی کنید به طرز متفاوت و شگفت انگیزی از سایر طراحان وب سایت کار کنید ؛ یعنی از اول کار تمام و کمال نیاز مشتری را درک کنید و مسئولیت پذیر باشد و به تعهدات خود عمل کنید تا هم نیاز کارفرما برطرف شود و هم از کار با شما احساس آزردگی و خستگی نکند !

به مشتری خود نشان دهید در کار طراحی وب زمان را هدر نمی دهید

طراحی وب سایت کاری بسیاری زمان بر است . لذا باعث می شود بسیاری از شرکت ها حتی از بازنگری های ضروری بر روی یک پروژه صرف نظر می کنند ، مگر اینکه زمان کافی و اضافی برای اینکار داشته باشند. از طرفی مشتریان نیز بر زمان تکمیل و اتمام پروژه حساسیت زیادی دارند . اگر با رعایت نکات ظریف کار طراحی سایت و ممانعت از هدر رفتن زمان، کار کنید ، بسیار بر جلب رضایت مشتریان خود تاثیر گذاشته اید.

یکی از کارهایی که برای استفاده بهینه از زمان کار بر پروژه می توان انجام داد ، این است که طرح و نقشه سایت و مدت زمانی که برای طراحی وب سایت کارفرما در نظر دارید را در قالب فایلهایی برای ارسال کنید و تایید او را برای اجرای همان طرح بگیرید تا دیگر پس از اتمام کار نیازی به بازنگری بر وب سایت نباشد .

در خاتمه کار، قدردانی از مشتری به سبب اعتماد و سپردن پروژه اش به شما

اثر یک قدردانی از جانب شما به مشتری در برقراری یک ارتباط کاری مثبت، بسیار خوب است! برخی  شرکتها برای جلب رضایت مشتری و ماندگاری او برای بستن قراردادهای بعدی پس از اتمام پروژه ، تنها با بهره گرفتن ازاین نکته و به عمل آوردن قدردانی حتی با ارسال یک ایمیل، قدم مثبتی در رسیدن به این هدف بر می دارند .

تبلیغات اینترنتی بصورت رپورتاژ آگهی

یکی از راه های بسیار مناسب برای تبلیغات در دنیای اینترنت انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های خبری می باشد . شما با انتشار رپورتاژ اگهی در سایت های خبری می توانید کاربران بسیار زیادی را به سمت سایتتان روانه کنید همچنین گرفتم لینک در این تبلیغات باعث افزایش رتبه شما در گوگل خواهد شد ./

1,280 بازدید ۴ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
 1. asadiiiiiiii می گه:
  09:35 مورخه 16 نوامبر 16

  مطلب خوبی بود ممنون

  • نژند می گه:
   14:31 مورخه 23 مارس 17

   خواهش می کنم

 2. خرید گارمین می گه:
  07:58 مورخه 28 فوریه 17

  با سلام بسیار عالی بود. با تشکر از زحمات شما.

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!