افزونه اسلایدر تصویر زمینه وردپرس Responsive Background Slider

برچسبها:

در برخی سایتها دیده اید که تصویر زمینه اسلاید می خورد و از چند عکس برای تصویر زمینه سایت استفاده شده که بعد از مدت مشخصی تغییر پیدا می کنند و یا در اصطلاح اسلاید می خورند ، اگر قصد دارید در طراحی قالب وردپرس تان از این قابلیت استفاده کنید می توانید از افزونه بسیار مناسب و کاربردی که جهت این امر طراحی شده است بهره ببرید ، برخی از قابلیتهای افزونه اسلایدر تصویر زمینه وردپرس Responsive Background Slider عبارتند از : امکان تعیین بخشهایی از سایت که قصد دارید قبالیت اسلاید بودن تصویر زمینه را داشته باشد مانند برگه ها ، نوشته ها ، صفحه اصلی و … ، قابلیت تعیین زمان تعویض اسلایدها ، قابلیت تعیین سرعت جابه جایی ، قابلیت تغییر عکس زمینه توسط کاربر ، قابلیت آپلود بینهایت تصویر جهت استفاده در اسلایدر و …

افزونه اسلایدر تصویر زمینه وردپرس Responsive Background Slider

از این افزونه می توانید در طراحی قالب وردپرس گالری عکس استفاده کنید و گالری بسیار زیبایی را بوجود بیاورید . پیش از این در مطلب افزونه اسلایدر تمام صفحه وردپرس ، پلاگینی را معرفی کرده بودیم که می توانستید توسط آن اسلایدر مطلب در وردپرس ایجاد کنید .

ادرس افزونه در مخزن افزونه های وردپرس

1,285 بازدید ۲ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!