افزونه مقایسه تصاویر وردپرس در دو حالت قبل و بعد ویرایش

اگر مدیر سایت آموزشی یا خبری هستید که در آن نقد و بررسی دستگاه های مختلفی مانند موبایل و تبلت قرار میگیرد میتوانید با استفاده از افزونه مقایسه تصاویر وردپرس در دو حالت قبل و بعد ویرایش بخش بررسی عملکرد دوربین موبایل در عکاسی شب و روز را هرچه زیباتر پیاده سازی کنید و یا در سایتهای آموزش فتوشاپ و سایر نرم افزارهای طراحی میتوان با استفاده از افزونه های وردپرس Slider comparison image تصویر قبل و بعد ویرایش را با افکتی زیبا نمایش داد. در این مطلب از روناک وب به معرفی ۲ افزونه کاربری برای پیاده سازی قابلیت مقایسه عکس می پردازیم و آموزش استفاده از آنها در مطالب سایت را مرور میکنیم پس تا انتها همراه ما باشید.

افزونه مقایسه تصاویر وردپرس در دو حالت قبل و بعد ویرایش

افزونه مقایسه تصاویر وردپرس

اولین افزونه ای که قصد معرفی انرا داریم و پیشنهاد ما استفاده از آن است، Slider comparison image before and after نام دارد پس از نصب و فعال سازی این افزونه دکمه ای در بخش ویرایشگر دیداری نوشته تازه اضافه میشود که با انتخاب ان میتوانید دو تصویر را انتخاب کنید تا حالت مقایسه قبل و بعد یا همان after and before ایجاد شود، پیشنهاد میکنیم هر دو تصویر هم اندازه باشند تا بهترین نوع عملکرد را شاهد باشید.

دومین پلاگین Before After Image Slider Lite نام دارد این پلاگین مقایسه عکس wordpress نیز کاملا شبیه به افزونه بالا عمل میکند و تنها در برخی جزئیات بایکدیگر تفاوت دارند، میتوانید هر دو را آزمایش و یکی از انها را برای استفاده در مطالب سایت تان انتخاب کنید. اصول کار هر دو افزونه شبیه به اسلایدر های معملی می باشد با این تفاوت که دو تصویر روی یکدیگر قرار میگیرند و کاربران و بازدیدکنندگان میتوانند از طریق کشیدن به راست و چپ نوار لغزنده موجود در مرکز عکسها تصویر قبلی و بعدی را مشاهده کنند.(حالتی کاملا شبیه به تصویر بالا)

پیش از این در روناک وب چندین افزونه گالری تصاویر وردپرس را معرفی کرده ایم که میتوانید از آنها در پروژه های طراحی قالب وردپرس تان استفاده کنید.

1,136 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!