افزودن دیدگاه به پوسته در طراحی قالب وردپرس + فیلم آموزشی

همینطور که میدانید برای ارسال نظر در مطالب یا برگه های وردپرس باید بخش دیدگاه در پوسته یا قالب وردپرس فعال باشد تا کاربر بتواند فرم نظرات را مشاهده و تکمیل کند سپس دیدگاهش را ارسال کند. برای فعال کردن پشتیبانی و افزودن دیدگاه به پوسته در طراحی قالب وردپرس چندین روش وجود دارد که در این مطلب از روناک وب ساده ترین راه آنرا آموزش خواهیم داد تا بتوانید براحتی قابلیت ارسال دیدگاه را در هر پوسته ای فعال کنید. پیش نیاز این آموزش داشتن اطلاعات کافی از توابع وردپرس و کدهای html و css می باشد تا بتوانید در صورت نیاز style شیوه نامه را به دلخواه تغییر دهید و بخش نظرات را با قالب وردپرس تان هماهنگ کنید، تصویر زیر پیش نمایش آموزش می باشد. تا انتهای آموزش همراه روناک وب باشید.

افزودن دیدگاه به پوسته در طراحی قالب وردپرس

کد و توابع لازم برای افزودن دیدگاه به پوسته وردپرس

برای شروع کار ابتدا این فایل را دانلود کنید، سپس کدهایی که در فایل ronakweb-comment.php وجود دارد را به فایل فانکشن پوسته وردپرس تان منتقل و در انتهای functions.php کپی کنید، بهتر است قبل از هرگونه ویرایش از فایل functions.php پشتیبان تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید فانکشن را جایگزین کنید. سپس کدهای موجود در فایل ronakweb.css را نیز در فایل استایل قالب که عموما با نام style.css شناخته می شود کپی کنید تا رابط کاربری بخش دیدگاه ها زیباتر شود و در نهایت فایل comments.php را در کنار سایر فایلهای پوسته وردپرس کپی کنید. در مرحله آخر باید صفحه ادامه مطلب پوسته با نام single.php را ویرایش کنید و کد فراخوانی بخش نظرات را در آن قرار دهید برای اینکار بهتر است در انتهای مطلب و بعد از بسته شدن حلقه وردپرس کد فراخوانی را قرار دهید. (مطابق تصویر زیر).

کد و توابع لازم برای افزودن دیدگاه به پوسته وردپرس

<?php comments_template(); ?>

پس از انجام مراحل بالا با مراجعه به ادامه مطلب سایت میتوانید فرم دیدگاه ها را مشاهده کنید. پیش از این در روناک وب افزونه سیستم دیدگاه وردپرس را معرفی کردیم که میتواند جایگزین مناسبی برای قسمت دیدگاه ها در قالب تان باشد.
دانلود فیلم آموزشی افزودن نظر به قالب وردپرس – لینک مستقیم با کیفیت عالی و حجم ۴۵ مگابایت

2,617 بازدید یک نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
  1. حسین می گه:
    10:06 مورخه 25 دسامبر 16

    ممنون برای مطلب خوبتون

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!