کد نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی در ادامه مطلب وردپرس

یکی از راه های افزایش بازدید سایت و هدایت کاربران جهت نمایش مطالب بیشتر در هنگام طراحی سایت با وردپرس نمایش لینک مطالب قبلی و بعدی در ادامه مطلب سایت می باشد اگر شما نیز از وردپرس برای راه اندازی سایت تان استفاده کرده اید با استفاده از کد نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی در ادامه مطلب وردپرس می توانید این قابلیت را به سایت تان بیاورید . تقریبا قالب وردپرس استاندارد انگلیسی زبان قدیمی و جدید این قابلیت را دارا می باشند .

کد نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی در ادامه مطلب وردپرس

جهت نمایش پست های قبلی و بعدی باید فایل single.php قالب وردپرس تان را ویرایش کنید و کدهای زیر را در محل های مناسب قرار دهید .

<a href="<?php echo get_permalink(get_adjacent_post(false,'',true)); ?>" class="box1"> << مطلب بعدی  </a>
<a href="<?php echo get_permalink(get_adjacent_post(false,'',false)); ?>" class="box2">  مطلب قبلی >> </a>

در کد بالا با نوشتن کدهای css برای کلاس های box1 و box2 می توانید شیوه نامه دلخواه خود را پیاده سازی کنید و یا به جای کلمات مطلب بعدی و مطلب قبلی می توانید از عکس مورد نظرتان استفاده کنید . الاوه بر نمایش این لینکها می توانید با استفاده از افزونه امتیاز دهی ستاره ای وردپرس قابلیت امتیاز دادن به مطالب را نیز در سایت تان ایجاد کنید و ادامه مطلب حرفه ای تری داشته باشید .

1,693 بازدید یک نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
  1. سعید جوشنی می گه:
    ۱۴:۳۱ مورخه ۱۰ مهر ۹۶

    سلام.برخی سایت ها نوشته های قبلی و بعدی رو با تصویر شاخص نشون مید.تابع ون پیه؟؟

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!