ارسال خبرنامه ایمیلی در وردپرس با افزونه MailPoet Newsletters

همینطور که میدانید برای ایجاد قابلیت عضویت در خبرنامه اطلاع رسانی سایت می توان از افزونه های وردپرس استفاده کرد یکی از بهترین افزونه ها برای ساخت خبرنامه پست الکترونیکی پلاگین MailPoet Newsletters می باشد که با دارا بودن امکانات کامل جهت ایجاد انواع فرم و ارسال ایمیل به کاربران و اعضاء خبرنامه توانسته به محبوبترین پلاگین خبرنامه wordpress تبدیل شود. پیش از این فیلم آموزش انجام تنظیمات افزونه به همراه معرفی قابلیتهای آن در مطلب افزونه خبرنامه فارسی وردپرس از روناک وب منتشر شده است که می توانید با مراجعه به آن به طور کامل با تنظیمات و امکانات افزونه آشنا شوید اما اکنون قصد آموزش ساخت فرمهای عضویت و نحوه ایجاد محتوا برای ارسال خبرنامه ایمیلی در وردپرس که توسط افزونه باید ساخت تا برای کاربران ارسال شود را داریم پس تا انتها همراه روناک وب باشید.

ارسال خبرنامه ایمیلی در وردپرس با افزونه MailPoet Newsletters

آموزش ارسال خبرنامه ایمیلی در وردپرس توسط افزونه

از ویژگیهای بارز افزونه می توان به ارسال ایمیلها به اینباکس inbox یا صندوق ورودی با قابلیت گزارش گیری و مشاهده نرخ نمایش، نرخ کلیک یا لغو عضویت کاربر می باشد تا بتوانید مدیریت بهتر و بیشتری بر روی اعضا و سایت داشته باشید. اما برای ارسال خبرنامه میتوانید پس از نصب و فعال سازی افزونه و انجام تنظیمات آن با مشاهده فیلم آموزشی زیر انواع فرم و ایمیل اطلاع رسانی را بسازید و برای اعضاء ارسال کنید. اگر میخواهید به طور کامل توانایی کار با افزونه خبرنامه MailPoet را داشته باشید علاوه بر فیلم زیر بایستی آمووزش تنظیمات آنرا نیز مشاهده کنید.

1,784 بازدید ۹ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!