افزونه وردپرس نمایش درباره ما About Me در ابزارک و برگه

یکی از بخشهایی که معمولا در طراحی سایت به آن توجه می شود برگه درباره ما می باشد که مدیر سایت در این صفحه به توضیح درباره فعالیت سایت و خدماتی که ارائه می دهد می پردازد. بیشتر وبمستران علاوه بر اهداف سایت توضیحی درباره توانایی ها و سابقه فعالیت شان نیز می نویسند تا با اینکار اعتماد بیشتری در بین کاربران و بازدیدکنندگان جلب کنند. در این مطلب از روناک وب به معرفی دو افزونه کاربری جهت نمایش توضیحات مدیر در ابزارکهای وردپرس و یا ساخت برگه ای حرفه ای برای نمایش توانایی ها و توضیحاتی درباره سایت می پردازیم پس تا پایان معرفی افزونه وردپرس نمایش درباره ما About Me در ابزارک و برگه های سایت با ما همراه باشید.

افزونه وردپرس نمایش درباره ما About Me در ابزارک و برگه

ساخت برگه توضیحات سایت با افزونه وردپرس نمایش درباره ما

اگر می خواهید برگه ای حرفه ای برای نمایش توضیحات نحوه فعالیت سایت داشته باشید می توانید از افزونه About Me Page استفاده کنید، این پلاگین کاربردی با امکاناتی که ارائه میدهد می تواند برگه ی درباره من زیبایی را ایجاد کند. پس از نصب و فعالسازی با مراجعه به تنظیمات آن می توانید شخصی سازی های لازم را انجام دهید با قرار دادن متن و عکس دلخواه، وارد کردن اطلاعات و تخصص هایتان و … صفحه درباره را بسازید سپس کد میانبر ایجاد شده را در برگه مورد نظر قرار دهید. این پلاگین بیشتر برای ساخت صفحه ای جهت معرفی توانایی افراد به همراه توضیحات دلخواه کاربرد دارد یعنی می توانید برای هر کدام اعضای گروه یک برگه ایجاد کنید و توانایی هایشان را در آن نمایش دهید.

نمایش توضیحات مدیر سایت در ابزارک وردپرس

نمایش توضیحات مدیر سایت در ابزارک وردپرس

اگر می خواهید توضیحات مدیر سایت و اطلاعاتی درباره خودتان را در ستون کناری سایت یا هر مکانی که از ابزارک پشتیبانی می کند نمایش دهید، می توانید از افزونه About Me 3000 widget استفاده کنید. این پلاگین امکان قرار دادن توضیحات درباره من مدیر، تصویر یا آواتار با امکان تنظیم اندازه، نمایش ادرس شبکه های اجتماعی، تعداد دنبال کنندگان فید سایت و … را در ویجتهای پوسته دارد.

2,181 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!