کد دسته بندی و برچسب محصول ووکامرس برای Single Product

برچسبها:

اگر توسط افزونه فروشگاه ساز ووکامرس سایت فروش کالا و محصول راه اندازی کرده اید می توانید با اختصاصی سازی و یا طراحی قالب ووکامرس، کسب و کارتان را رونق دهید. یکی از مهم ترین اجزاء هر قالب ووکامرس style راست چین و شخصی سازی شده آن می باشد که پیش از این در مطلب آموزش و کد حذف استایل پیش فرض ووکامرس نحوه ویرایش و راست چین کردن آنرا توضیح داده ایم اگر با کدنویسی css و html آشنایی داشته باشید می توانید استایل دلخواه تان را ایجاد کنید. پس از این مرحله نوبت به ویرایش فایلهای دلخواه ووکامرس میرسد، در این پست به معرفی کد دسته بندی و برچسب محصول ووکامرس برای نمایش در برگه توضیحات کالا و محصول Single Product می پردازیم تا بتوانید پوسته تان را بیشتر شخصی سازی کنید پس تا انتها همراه روناک وب باشید.

کد دسته بندی و برچسب محصول ووکامرس برای Single Product

کد دسته بندی و برچسب محصول woocommerce

برای ویرایش و اختصاصی سازی پوسته ووکامرس یا سازگاری قالب وردپرس با افزونه ووکامرس باید چند صفحه که در پوشه templates افزونه قرار دارند را به پوشه قالب منتقل کرد و در پوشه ای با نام woocommerce قرار داد سپس ویرایش های مورد نیاز را انجام داد، دلیل اینکار جلوگیری از خراب شدن ویرایشهای انجام شده بعد از به روز رسانی پلاگین می باشد. فایل content-single-product.php برای نمایش ادامه مطلب محصول مورد استفاده قرار میگیرد و نقش single.php در قالب وردپرس را دارد.
به طور پیشفرض ووکامرس از فیلترها برای نمایش اجزای مختلف پوسته استفاده می کند البته می توان از توابع وردپرس نیز استفاده کرد ولی برخی توابع مانند: the_category و the_tags که برای نمایش دسته بندی و عنوان استفاده می شوند در برگه توضیحات محصول عمل نمی کنند و باید از تابع مخصوص ووکامرس استفاده کرد. توسط کدهای زیر می توان دسته بندی محصول و تگهای برچسب را در این صفحه نمایش داد.

// show Product category
دسته بندی محصول: 
<?php global $post,$product; $cat_count = sizeof(get_the_terms($post->ID,'product_cat'));
echo $product->get_categories(',','<span>'. _n('','', $cat_count,'woocommerce' ).'','.</span>'); ?>
// show Product tags
برچسب محصول : <?php echo $product->get_tags( ', ', '<span class="tagged_as">' . _n( '', '', $tag_count, 'woocommerce' ) . ' ', '.</span>' ); ?></div>
759 بازدید ۲ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!