کد نمایش آدرس دسته وردپرس خارج از حلقه در ادامه مطلب single.php

همینطور که می دانید توسط تابع the_category نام دسته را در داخل حلقه وردپرس نمایش داد اما ممکن است در هنگام طراحی قالب وردپرس بخواهید در ادامه مطلب و خارج از حلقه نمایش مطلب به دسته ای که نوشته در آن منتشر شده است لینک بدهید برای اینکار ساده ترین روش بدست آوردن id یا شناسه دسته و استفاده از آدرس دهی پیشفرض دسته های وردپرس می باشد. یکی از کارهایی که می توان با آدرس دسته خارج از حلقه وردپرس انجام داد لینک دادن به دسته بندی مطلب در محل نمایش مطالب مرتبط و هدایت کاربران برای خواندن پستهای بیشتر می باشد برای این منظور می توان از کد نمایش آدرس دسته وردپرس خارج از حلقه در ادامه مطلب و فایل single.php که قصد معرفی آنرا داریم استفاده کرد پس تا انتهای آموزش همراه ما باشید.

کد نمایش آدرس دسته وردپرس خارج از حلقه در ادامه مطلب single.php

کد نمایش آدرس دسته وردپرس از طریق id شناسه

برای اینکار می توانیم از تابع get_the_category برای بدست آوردن id دسته استفاده کنیم و سپس با استفاده از آدرس دهی پی شفرض دسته ها که به صورت yoursite.ir/?cat=1 می باشد به دسته بندی موضوعی که پست در آن قرار داد لینک بدهیم. کدهای زیر را می توانید در خارج از حلقه loop وردپرس و در محل دلخواه از ادامه مطلب که فایل single.php می باشد استفاده کنید.

<a href="<?php bloginfo('url'); ?>/?cat=<?php $categories = get_the_category();
$category = $categories[0];
$cat_id = $category->cat_ID;
echo $cat_id; ?>"> مطالب بیشتر ...</a>

پیش از این کد دسته موضوعی وردپرس به همراه تعداد مطالب هر دسته را در روناک وب معرفی کرده ایم که می توانید برای ساخت دسته بندی حرفه ای در طراحی پوسته وردپرس از آن استفاده کنید.

1,044 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!