کد نمایش دسته موضوعی افزونه edd و برچسب محصولات در قالب وردپرس

همینطور که می دانید یکی از بهترین پلاگینهای وردپرس برای طراحی سایت فروش آنلاین فایل و محصولات مجازی به طوریکه محصول خریداری شده پس از پرداخت و واریز آنلاین مبلغ کالا با ارسال لینک دانلود محصول به ایمیل خریدار قابل دانلود می باشد، افزونه edd یا easy digital download است. اگر می خواهید با استفاده از افزونه دانلود به ازای پرداخت وردپرس سایت فروش فایل راه اندازی کنید می توانید آنرا با پوسته وردپرس سازگار کنید تا بازدهی بیشتری داشته باشد مثلا می توان توسط کد نمایش دسته موضوعی افزونه edd در قالب وردپرس در بخشی از سایت دسته بندی محصولات را نمایش داد دسترسی کاربران به فهرست طبقه بندی شده فروشگاه فایل راحت تر باشد. در این مطلب از روناک وب کد و توابع کار با دسته بندی موضوعی پلاگین دانلود در قبال دریافت وجه را می آموزید پس همراه ما باشید.

کد نمایش دسته موضوعی افزونه edd در قالب وردپرس

قبلا در روناک وب فیلم آموزش تنظیمات افزونه دانلود به ازای پرداخت وردپرس منتشر شده است که می توانید با استفاده از آن براحتی این پلاگین کاربردی را جهت طراحی سایت فروش آنلاین محصولات مجازی نصب و راه اندازی نمایید.

کد نمایش دسته موضوعی افزونه edd

در وردپرس با استفاده از تابع the_category در حلقه کوئری امکان نمایش نام دسته بندی که مطلب در آن قرار دارد میسر می شود اما این تابع برای افزونه edd جوابگو نیست و برای نمایش نام دسته بندی محصول در مطلب معرفی آن باید از کد زیر (کد اول) استفاده کرد همچنین برای نمایش فهرست تمام دسته بندی موضوعی که در داخل افزونه edd ساخته ایم می توانیم با ایجاد تغییراتی در تابع wp_list_categories آنرا در هر مکان از قالب وردپرس نمایش دهیم برای اینکار از کد دوم استفاده کنید.

// show cat in wordpress loop - products page
<?php echo get_the_term_list( $post->ID, 'download_category' , ' ' , ' , ' , '' ); ?>
// all edd category show in theme
<ul>
<?php wp_list_cats('sort_column=NAME&optioncount=0&hierarchical=1&taxonomy=download_category'); ?>
</ul>

کد نمایش برچسب یا تگ محصولات افزونه edd در قالب وردپرس

برای نمایش تگ مطالب وردپرس از تابع the_tags استفاده می کنیم اما این تابع توانایی نمایش برچسب محصولات edd را ندارد و برای نمایش تگ کالا در مطلب باید از تابع زیر استفاده کرد.

<?php echo get_the_term_list( $post->ID, 'download_tag', '', ', ', '' ); ?>
950 بازدید ۱۰ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!