افزونه سئو و بهینه سازی تصاویر در وردپرس SEO Friendly Images

تصاویر استفاده شده در مطالب می تواند عاملی برای جذب بازدیدکننده بیشتر باشد به شرط اینکه برای سئو و بهینه سازی تصاویر سایت مان نیز تلاش بکنیم ، کاربران زیادی وجود دارند که با جستجو در بخش تصاویر موتورهای جستجو مانند گوگل در جستجوی مطلب مورد نظرشان هستند الاوه بر بخش جستجوی تصویر گوگل ، مدتی است که با جستجو عبارت مورد نظر در ابتدای صفحه جستجو چندین تصویر مرتبط با عبارت نمایش داده میشود و این امر اهمیت بهینه سازی تصاویر در وردپرس و سایت را نشان می دهد . اگر شما نیز از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت تان استفاده می کنید می توانید با استفاده از افزونه سئو و بهینه سازی تصاویر در وردپرس SEO Friendly Images تصاویرتان را سئو کنید این افزونه با قرار دادن خودکار خاصیتهای alt و title بهینه برای تصاویر آنها را سئو می کند .

افزونه سئو و بهینه سازی تصاویر در وردپرس SEO Friendly Images

اگر سایت بزرگی دارید که به اشتباه در مطالب قبلی خاصیت alt و title را برای تصاویر انتخاب نکرده اید می توانید با استفاده از این افزونه تصاویر و عکس های قبلی را نیز بهینه کنید و برای آنها متن جایگزین alt و title عنوان انتخاب کنید .پس از نصب افزونه به بخش تنظیمات آن مراجعه کنید و تنظیاتی مناسب با محتوای سایت تان انجام دهید تا تصاویر بهینه تری داشته باشید . همچنین برای سئو مطالب وردپرس می توانید بعد از مطالعه مطلب بهترین افزونه سئو وردپرس WordPress Seo برای بهینه سازی سایت یکی از افزونه های معرفی شده را نصب و تنظیم کنید . برای نصب افزونه به صفحه افزونه SEO Friendly Images در مخزن وردپرس مراجعه کنید .

1,841 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!