افزونه رزرواسیون وردپرس برای رزرو وقت ملاقات در سایت

احتمالا در وب سایت شخصی پزشکان و یا شرکتها با سیستم رزرواسیون روبرو شده اید این ویژگی امکان گرفتن وقت ملاقات و یا رزرو کردن مکان و زمان مشخص جهت شرکت در جلسه و .. را فراهم کند در وردپرس نیز می توان با استفاده از افزونه رزرو وردپرس قابلیت گرفتن وقت ملاقات را ایجاد کرد اگر قصد راه اندازی چنین قابلیتی در سایت تان را دارید جهت معرفی چندین افزونه رزرواسیون وردپرس برای رزرو وقت ملاقات در وردپرس با روناک وب همراه شوید.

افزونه رزرواسیون وردپرس برای رزرو وقت ملاقات در وردپرس

افزونه رزرواسیون وردپرس Booking Calendar

با استفاده از پلاگین رزرو وقت می توانید قرار ملاقاتهایی دقیق و حرفه ای داشته باشید افزونه رزرو وردپرس Booking Calendar یکی از محبوب ترین پلاگینهای ایجاد این قابلیت می باشد نحوه کار سیستم گرفتن وقت به این شکل است که ابتدا کاربران در وردپرس عضو می شوند و سپس با مراجعه به بخش رزرو آنلاین افزونه با انتخاب تاریخ از روی تقویم و بعد پر کردن فیلدهای نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل یا پست الکترونیکی و در نهایت شماره تماس می توان با فشردن لینک عضویت وقت مورد نظر را رزرو یا تعیین کرد. بعد از گرفتن وقت ایمیلی به مدیر و کاربر ارسال می شود تا از وقت گرفته شده اطلاع داشته باشند. مدیر می تواند وقت را قبول و یا رد نماید پس از کاربران تان بخواهید در دادن اطلاعات شماره تماس و ایمیل دقت کافی را داشته باشند تا وقت تعیین شده تایید شود.
برخی از ویژگی های افزونه عبارتند از:

 • کاربرد راحت و سریع
 • ذخیره اطلاعات وقت رزرو شده در پایگاه داده افزونه
 • امکان ویرایش و طراحی تقویم جدید
 • طراحی واکنش گرا یا responsive پنل سیستم
 • عدم بارگذاری مجدد صفحه در طول فرایند رزرو وقت
 • تمام مراحل رزرو وقت توسط فناوری ajax و jquery صورت می پذیرد
 • امکان جستجو در بین وقتهای تعیین شده توسط مدیر
 • صفحه بندی قرار ملاقتها در پنل مدیر
 • امکان قبول، رد و یا ویرایش وقتهای تعیین شده
 • پشتیبانی از کد امنیتی و کدهای کپچا در فرم رزرو
 • و …

افزونه دارای نصب سریع و راحت می باشد بعد از نصب با مراجعه به بخش تنظیمات می توانید ویرایشهای مورد نیازتان را اعمال کنید. صفحه افزونه در مخزن وردپرس

افزونه رزور وردپرس Checkfront

افزونه رزرو وردپرس

اگر دارای سایت آژانس مسافرتی هستید می توانید با استفاده از افزونه رزرواسیون وردپرس Checkfront Online Booking System امکان ثبت نام و رزرو تورهای مسافرتی را برای کاربران فراهم کنید، این پلاگین با دارا بودن کد میانبر امکان قرار دادن صفحه رزرو در برگه و نوشته های وردپرس را فراهم می کند تا بازدیدکنندگان از طریق رابط کاربر و قالب سایت بدون نیاز به ورود به سایت بتوانند تور مورد نظر را رزرو کنند بعد از ثبت اطلاعات در فرم افزونه و تعیین وقت حساب کاربری آنها ساخته می شود از امکانات دیگر آن می توان به طراحی کاملا واکنش گرا و سازگار با موبایل و تبلت به همراه اراده سیستم آماری با رسم نمودار اشاره کرد.

1,852 بازدید ۴ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!