افزونه جدول قیمت گذاری وردپرس برای نمایش لیست تعرفه خدمات

احتمالا در سایتهای ارائه خدمات با جدول تعرفه خدمات که دارای پنل های متعددی است و هر کدام از پنلها ویژگی خاصی را داراست برخورد کرده اید با استفاده از اینگونه جداول می توان براحتی امکانات هر پنل را به شکل زیبایی در سایت نمایش داد در وردپرس نیز می توان توسط افزونه جدول قیمت گذاری وردپرس امکان نمایش لیست تعرفه خدمات را فراهم کرد اینگونه جداول بیشتر در سایتهای خدماتی مانند فروش هاست و دامنه، طراحی قالب وردپرس و سایت، شرکتها و … استفاده می شوند در این مطلب از روناک وب چند افزونه حرفه ای در این زمینه معرفی می کنیم پس با ما همراه باشید.

افزونه جدول قیمت گذاری وردپرس برای نمایش لیست تعرفه خدمات

افزونه جدول قیمت گذاری وردپرس

یکی از برترین پلاگینهای جدول قیمت در وردپرس با قابلیت واکنش گرایی و سازگاری با موبایل و تبلت افزونه Responsive Pricing Table می باشد که پس از ایجاد جدول مورد نظر می توان با استفاده از کد میانبر آنرا در هر قسمت از قالب نمایش داد برخی از ویژگی های آن عبارتند از: امکان تعریف عنوان هر ستون ، افزودن توضیحات، قرار دادن آیکون در کنار عنوان، تعیین رنگ لینکهای خرید، تغییر رنگ و اندازه فونت، امکان تعریف واحد پولی دلخواه و … جهت ساخت جدول پس از نصب و فعال سازی افزونه می توانید با مراجعه به پنل افزونه هر تعداد جدول که بخواهید ایجاد کنید. ویژگی بارز این افزونه که آنرا از سایر افزونه های جدول قیمت در وردپرس متمایز کرده طراحی زیبا در سبک فلت و واکنش گرا بودن آن می باشد که می توانید با تعیین فونت وب فارسی مناسب جداول تعرفه خدمات زیبایی ایجاد کنید. صفحه افزونه در مخزن وردپرس

دومین افزونه کاربردی نمایش لیست قیمت Pricing Table by Supsystic می باشد این افزونه الاوه بر responsive بودن امکان انتخاب تم برای نمایش جداول را فراهم می کند همچنین قابلیت استفاده از تولتیپ برای نمایش ویژگی ها و امکانات هر سطر و ستون از جدول را دارد. برای ساخت فیلدها می توان از قابلیت کشیدن و رها کردن المانها استفاده کرد ویژگی جالب دیگر این افزونه امکان قرار دادن تصویر یا ویدئو در ستونهای جدول برای معرفی بهتر پنل می باشد. این افزونه دارای چندین پوسته در سبکهای طراحی متفاوت می باشد که به سلیقه خودتان می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

1,510 بازدید یک نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!
  1. فرزاد می گه:
    13:18 مورخه 12 آوریل 16

    ممنون خیلی خوب بود

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!