فیلم آموزش فارسی تکنیک Css Sprite در طراحی وب سایت

دسته بندی:

یکی از تکنیک های کاربردی و بسیار موثر در افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب سایت ، تکنیک Css Sprite می باشد در این تکنیک به جای اینکه چندین تصویر کوچک را در صفحه و قالب سایت مان فراخوانی کنیم تمام این تصاویر را در یک تصویر قرار داده و در سایت فراخوانی می کنیم شیوه کار بدین شکل است که در محل مورد نظر قسمتی از این تصویر بزرگتر را نمایش می دهیم با این کار به جای لود شدن و بارگذاری چندین تصویر در سایت یک تصویر بارگذاری می شود و در نهایت سرعت بارگذاری سایت افزایش می یابد . برای آموزش فارسی تکنیک Css Sprite پیشنهاد می کنیم فیلم آموزش فارسی تکنیک Css Sprite در طراحی وب سایت را مشاهده نمایید .

فیلم آموزش فارسی تکنیک Css Sprite در طراحی وب سایت


اگر از تکنیک Css Sprite به صورت درست استفاده شود تاثیر زیادی بر روی سرعت بارگذاری سایت و کاهش حجم نهایی صفحات وب خواهد داشت . بزودی فیلم های آموزشی فارسی بیشتری در زمینه کدنویسی بهینه سایت و سایر تکنیک های مورد استفاده در طراحی سایت از روناک وب منتشر خواهد شد .

دانلود فیلم آموزشی Css Sprite لینک مستقیم با حجم ۲۲٫۵۱ مگابایت

رمز عبور در صورت نیاز : www.ronakweb.com

2,372 بازدید ۵ نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!