افزونه نمایش تصاویر تصادفی در وردپرس ایجاد گالری عکس متغییر

احتمالا در برخی از سایتها دیده اید که بخشی را برای نمایش تصاویر منتخب استفاده می کنند در وردپرس نیز می توان این قابلیت جالب و کاربردی را فراهم کرد به نحویکه بازدیدکنندگان با رفرش یا بارگذاری مجدد صفحه بتوانند عکس دیگری را در همان محل مشاهده کنند یا به عبارتی تصویر تغییر کند برای اینکار می توان از افزونه نمایش تصاویر تصادفی در وردپرس استفاده کرد. برای مشاهده توضیحات و دانلود افزونه با روناک وب همراه باشید.

افزونه نمایش تصاویر تصادفی در وردپرس ایجاد گالری عکس متغییر

افزونه نمایش تصاویر تصادفی در وردپرس

یکی از بهترین افزونه های نمایش تصاویر تصادفی در وردپرس پلاگین Hot Random Image می باشد از قابلیتهای آن می توان به امکان انتخاب عکسها از پوشه ای خاص، قابلیت تعیین طول و عرض برای تصاویر و جعبه ابزارک افزونه، نمایش تصاویر متغییر به صورت واکنش گرا responsive و سازگار با موبایل و تبلت و امکان قرار دادن متن جایگزین برای تصاویر alt اشاره کرد. پس از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به بخش ابزارکها می توانید ابزارک افزونه نمایش تصاویر تصادفی وردپرس را در محل مورد نظر قرار دهید و تنظیمات آنرا انجام داده تا آماده نمایش عکسها باشد. برای اینکه امکان واکنشگرایی را در تصاویر ایجاد کنید مقدار طول و عرض width و height را به صورت درصد وارد کنید.

افزونه بالا برای استفاده در قالب وردپرس مناسب می باشد اما اگر قصد نمایش تصاویر به صورت تصادفی در نوشته های وردپرس را دارید می توانید از افزونه WordPress Random Image استفاده کنید. این پلاگین با ایجاد گالری عکس متغییر در مطالب و برگه های وردپرس می تواند عکسها را به صورت تصادفی نمایش دهد.

918 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!