انتشار عکس موسیقی و فیلم در وردپرس توسط کاربر

شاید در برخی از سایتها دیده باشید که کاربران امکان اشتراک گذاری تصویر ، آهنگ و ویدیو را با سایر اعضاء و بازدیدکنندگان دارند در وردپرس نیز می توان سایتی برای اشتراک گذاری و انتشار عکس موسیقی و فیلم در وردپرس توسط کاربر ایجاد کرد در واقع کاربر پس از عضویت در وردپرس و ایجاد پروفایل شخصی می تواند فایلهای چند رسانه ای مورد نظرش را به اشتراک بگذارد برای این منظور می توان از افزونه های وردپرس استفاده کرد یکی از بهترین این پلاگینها rtMedia for WordPress , BuddyPress and bbPress می باشد. این پلاگین الاوه بر وردپرس با افزونه انجمن ساز بی بی پرس و افزونه بادی پرس که برای راه اندازی شبکه اجتماعی توسط وردپرس کاربرد دارد سازگار می باشد برای مشاهده قابلیتها و دانلود افزونه با روناک وب همراه باشید.

انتشار عکس موسیقی و فیلم در وردپرس توسط کاربر

افزونه آپلود و انتشار عکس موسیقی و فیلم در وردپرس

پس از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به پنل تنظیمات آن می توانید تعیین کنید که فایلهای آپلود شده توسط چه اشخاصی قابل مشاهده باشند همچنین امکان انتخاب محدودیت حجمی برای فایلها وجود دارد، در بادی پرس می توان تعیین کرد که قابلیت آپلود و اشتراک گذاری فایلهای چند رسانه ای در پروفایل کاربر یا گروه فعال یا غیرفعال باشد همچنین امکان ایجاد آلبوم برای فایلها وجود دارد. تقریبا تمام مراحل کار افزونه از قبیل بروز رسانی، حذف فایلها، صفحه بندی و … به صورت ایجکس ajax صورت می پذیرد از دیگر امکانات جالب افزونه می توان به نمایش فایها در لایت باکس با قابلیت لایک یا پسندیدن و نوشتن دیدگاه چیزی کاملا شبیه به فیس بوک اشاره کرد. کلیه مراحل افزودن و نمایش فایلهای چند رسانه ای در محیط پوسته و رابط کاربری صورت می پذیرد و نیازی به ورود به پیشخوان و بخش مدیریتی وردپرس نیست. صفحه افزونه در مخزن وردپرس

1,429 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!