مسدود کردن ایمیل خاص در وردپرس جلوگیری از ثبت نام کاربر

اگر قابلیت عضویت در وردپرس را فعال کرده اید و می خواهید مدیریت بیشتری بر روی افراد ثبت نام کننده داشته باشید الاوه بر تعیین سطح دسترسی کاربران می توانید لیست سیاهی از ایمیل یا پست الکترونیکی ممنوعه ایجاد کنید تا مانع ثبت نام کاربرانی شوید که قصد دارند با ایمیلهایی که توسط مدیر سایت ممنوع شده اند ثبت نام کنند در همین حین با پیام خطایی روبرو شوند که به دلیل استفاده از پست الکترونیکی ممنوعه نمی توانید ثبت نام کنید در واقع قصد داریم با مسدود کردن ایمیل خاص در وردپرس جلوگیری از ثبت نام کاربر خاطی را با استفاده از افزونه Ban Hammer ایجاد کنیم. جهت مشاهده قابلیتها و دانلود افزونه با روناک وب همراه باشید.

مسدود کردن ایمیل خاص در وردپرس جلوگیری از ثبت نام کاربر

مسدود کردن ایمیل خاص در وردپرس و مانع ثبت نام کاربر

پس از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به بخش تنظیمات آن می توانید پیام هشدار مورد نظرتان را وارد کنید تا اگر کاربری قصد ثبت نام با استفاده از ایمیل ممنوعه را داشت با این هشدار روبرو شود سپس در فیلد بعدی لیستی از ایمیل های مورد نظرتان را وارد می کنید توجه کنید در هر خط یک آدرس ایمیل را وارد کنید به همین راحتی توانستید لیست ایمیل ممنوعه ایجاد کنید. صفحه افزونه در مخزن وردپرس

اگر تعداد کاربران اسپم ثبت نام کننده سایت تان زیاد است می توانید با استفاده از افزونه حذف کاربران اسپم و غیرفعال وردپرس User Spam Remover تمامی کاربرانی که هیچ فعالیتی ندارند و فقط ثبت نام انجام داده و عضو وردپرس شده اند و یا فعالیت اسپم داشته اند را شناسایی و حذف کنید.
با استفاده از این دو افزونه می توانید بخش عضویت کاربران وردپرس را قدرتمندتر از گذشته کنید، اگر می خواهید برای کاربران پروفایل کاربری ایجاد کنید یکی از بهترین گزینه ها افزونه پروفایل کاربری وردپرس ultimate member می باشد.

596 بازدید بدون نظر
خیلی خوشم اومد.
به نظر من !!!

کد امنیتی: *

با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی روناک وب از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!